odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj736
ten tydzieńten tydzień3641
ten miesiącten miesiąc17339
od startuod startu766685

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Propozycje zabaw i aktywności dla dzieci z grup „0” Misie i Kotki

na tydzień 06-08  kwietnia

Tematyka tygodnia: "Wielkanoc”

Zabawy ruchowe:

1. „Skaczące żabki”. Dziecko staje na wyznaczonej linii i na sygnał skacze do końca pomieszczenia, naśladując żabkę. Ćwiczenie należy powtórzyć kilka razy.

Czytaj więcej: Wielkanoc... - propozycje zabaw

Rodzicu!

     Czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, wykorzystaj na większe jego usamodzielnienie – oczekuj od niego  pomocy przy codziennych czynnościach w domu np. podczas przygotowywania posiłków, sprzątania, czy nawet podczas wykonywania w swoim tempie czynności związanych z ubieraniem się, przygotowaniem do snu, w których bardzo często, z powodu pośpiechu, dzieci są wyręczane. Wykorzystaj pobyt dziecka w domu na rozmowy z nim na różnorodne tematy.

Czytaj więcej: Rodzicu...

zajac

Uwaga, uwaga!

    Zapraszamy Was do udziału w konkursie. Szczegóły w załączonym pliku > KONKURS PLASTYCZNY.

     Kochani, w związku z zaistniałą sytuacją, nie przerywamy konkursu na kartkę wielkanocną, ale zmieniamy sposób dostarczania. Otóż bardzo proszę o przesłanie prac dzieci na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia, który był podany. Proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, grupę, do której uczęszcza oraz opisać, jaką techniką została kartka wykonana (kredki, farby, wydzieranka itp.).

IMG 20200226 101728

galeria: Wilk i zając - przedstawienie

  26 lutego w MOK-u w Lesznie Motylki i Tygryski obejrzały widowisko muzyczne pt. "Przygody Wilka i Zająca". Przedstawienie zrobiło ogromne wrażenie na widzach, a emocji dostarczyło losowanie nagród. Jedną z nich otrzymała Pola Hordziejewicz.

DSC05296

galeria: Dzień Babci i Dziadka u Motylków

   Motylki ugościły ukochanych Dziadków przedstawieniem pt. "Wspomnienie lat minionych". Dopełnieniem uroczystości były samodzielnie wykonane przez dzieci upominki, a potem kawa i ciasto.

20200226 120835

galeria: Dzień dinozaura

    Choć dinozaury już dawno wyginęły, to nie przestają fascynować. Święto tych prehistorycznych stworzeń obchodziliśmy w przedszkolu dnia 26 lutego. Czytaliśmy o nich i ogladaliśmy filmy o ich pochodzeniu i funkcjonowaniu. Atrakcją okazał się diplodok, który pojawił się na placu zabaw.

IMG 20200219 WA0007

galeria: Balik Żabek

   Żabki przy okazji karnawału świetnie się bawiły. Nie ominął ich również walentynkowy nastrój. Bal nie mógłby się odbyć bez wyboru królowej i króla, a parą królewską zostali Magda Mania i Wojtek Pawlak.

   Informacja dotycząca płatności w przedszkolu w 2020 r. 

   Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że od miesiąca stycznia 2020 r. płatności za wyżywienie i opłatę za opiekę przekraczającą pięciogodzinną bezpłatną naukę w przedszkolu będzie można dokonywać wyłącznie przelewem lub w Banku Spółdzielczym w Śmiglu.

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Zespół Szkół w Starym Bojanowie

Numer konta: 21 8667 0003 0000 6044 2000 0070

Tytułem: imię i nazwisko ucznia, miesiąc                                                                                                                                                                                         

Odpłatności należy wpłacać w nieprzekraczalnym terminie do 20 dnia każdego miesiąca uwzględniając czas operacji bankowych.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 655185-240.