odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj86
ten tydzieńten tydzień2322
ten miesiącten miesiąc8524
od startuod startu534928

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20181204 160411

galeria: Zajęcia otwarte w przedszkolu

  4 grudnia w grupach Motylków i Tygrysków odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Celem zajęć było wykonanie przez dziecko wraz z rodzicem ozdoby choinkowej według własnego pomysłu. Przepięknie wykonane ozdoby zostały zawieszone na choinkach, które znajdują się w salach. Od tego momentu wprowadzają świąteczny nastrój.
Wychowawcy grup dziękują rodzicom za przybycie

20181129 100432 resized

galeria: Spotkanie z panią stomatolog

   Kotki i Misie gościły stomatologa, p. Alinę Kaczmarzyk. Żywo uczestniczyły w zajęciach i wykazały duże zainteresowanie tematem.

m1 m2 m4 m3

galeria: Pokochaj pluszowego misia - Tygryski i Motylki

    23 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki z grupy TYGRYSKI i MOTYLKI przyniosły swoje ulubione pluszowe misie. Przytulanka ta jest bardzo bliska dzieciom, dlatego jednogłośnie stwierdziły, że misie są im potrzebne do pocieszania, ocierania łez, pomagają zasypiać, a także są powiernikami ich małych tajemnic.

Czytaj więcej: Pokochaj pluszowego misia

20181127 105419

galeria: Pluszowy Miś 2018

    Dnia 27 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z grup „Misie”, „Kotki” i „Żabki” zgromadziły się w sali domu wiejskiego na wspólnej zabawie. Wszystkie przybyłe dzieci otrzymały bilet wstępu, którym były pieczątki na rękach uczestników. Na wstępie wysłuchały historii Święta Pluszowego Misia. Wśród atrakcji pojawił się minikonkurs "Jaka to melodia?" - dzieci po wysłuchaniu melodii odgadywały, z jakiej bajki ona pochodzi. Później na podstawie ilustracji dzieci rozpoznawały misie z różnych bajek.

Czytaj więcej: Pluszowy Miś 2018

20181121 115439

galeria: Barwy niepodległości - konkurs

     W listopadzie przedszkolaki brały udział w konkursie plastycznym „Barwy Niepodległości”. Temat cieszył się zainteresowaniem ze strony dzieci, które w bardzo ciekawy sposób zaprezentowały swoje pomysły.

Laureatami konkursu zostali w grupie wiekowej 3-4-latków:

I miejsce Tomasz Chruścicki

II miejsce Izabela Włodarczak

III miejsce Sebastian Bogdanowicz
Wyróżnienie:
Ignacy Ciesielski

W grupie 5-6-latków:

I miejsce Sebastian Kamieniarz

II miejsce Zuzanna Rogacka

III miejsce Alina Szkoda

wyróżnienie otrzymała Zuzanna Lisiak

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.