odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj160
ten tydzieńten tydzień1724
ten miesiącten miesiąc486
od startuod startu695272

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

DSC 1489

galeria: Ozdoby wielkanocne w 0"C"

       Wychowawca grupy 0"C", p. Justyna Janowicz, zaprosiła swoich wychowanków i ich rodziców do wspólnego wykonania ozdób wielkanocnych. Wykonanie ich przyniosło ciekawe efekty.

DSC01407

galeria: Zając w grupie 0"A"

      Grupa 0"A" szukała koszyczków od zajączka na boisku. Zając zostawił je w dużym kole. Potem dzieci skorzystały z pogody i puszczały bańki. Dopiero po powrocie do sali dokładnie przejrzały zawartość koszyczków.

DSC 0284

galeria: Zając w grupie 0"B"

    Dzieci z grupy 0"B" od rana oczekiwały na moment, kiedy będą mogły poszukać koszyczki od zająca. Poszukiwania rozpoczęły od biblioteki szkolnej, a skończyły na boisku, bo tam ukryte były niespodzianki. Po powrocie do sali wykonały prześliczne pisanki.

20140410 130751-1

galeria: Boćki i żabki w grupie 0"B"

"Kle, kle, boćku.

Kle, kle, witaj nam bocianie.

Łączka ci szykuje żabki na śniadanie..."

    Wiosna na dobre rozgościła się w naszych progach, bociany przyleciały... Dlatego grupa 0"B" wykonała prace plastyczne czyli bociany i żabki. Stworzenie zwierzątek dostarczyło dzieciom wiele radości, bo efekty końcowe były naprawdę zadowalające!

 

   DSC01292

galeria: Zając w kolejce wąskotorowej

    10 kwietnia br. dzieci z gr. 0"A" i 0"C" uczestniczyły w spotkaniu z Zającem Wielkanocnym, które odbyło się w... kolejce wąskotorowej, a potem na sali w Robaczynie. Dzieci rysowały, bawiły się i brały udział w różnych konkurencjach. Spotkanie przyniosło dzieciom wiele radości i wprowadziło w oczekiwanie na słodkie niespodzianki, które zając przyniesie im zapewne już niebawem.

Wiosenna łąka!

     Wiosna gości już kilka dni, pojawiły się bociany, dlatego dzieci z grupy 0"C" wykonały prace plastyczne pod hasłem "Wiosenna łąka". Galeria: Wiosenna łąka w 0"C"

♦ ♦ ♦

Uzupełniono galerię: Balik grup "0"

     2

galeria: Powitanie wiosny w przedszkolu

      W piątek, tj. 21 marca 2014roku nasze przedszkolaki żegnały zimę, a witały wiosnę. Panie zrobiły tradycyjną Marzannę oraz wspólnie z dziećmi wykonały gaiki, czyli gałązki z kolorowymi wstążeczkami. Wszyscy byli ubrani na zielono jako symbol budzącej się przyrody. Następnie wybraliśmy się na spacer w celu powitania nowej pory roku. Słoneczko pięknie świeciło zatem i humory dopisywały. Na zakończenie, Marzanna została spalona, co oznacza, że pożegnaliśmy się z zimą.

Dodatkową atrakcją był pokaz judo zorganizowany przez UKS Lipno. Dzieci i panie były zachwycone umiejętnościami młodych judoków.

EKOS słońceSERDECZNIE ZAPRASZAMY

dzieci i rodziców

na

„Drzwi Otwarte”

w przedszkolu w dniach:

14.04.2014r.(poniedziałek) w godz. 13.30-15.30

17.05.2014r. (sobota) w godz. 10.00-12.00

09.06.2014r. (poniedziałek) w godz. 13.30-15.30

W programie:

I. Przywitanie i zapoznanie z przedszkolem: - prezentacja sal i zabawek

                                                                        - zabawa integracyjna

                                                                        - kolorowanie i rysowanie.

 

II. Zabawy na placu przedszkolnym: - zabawy zorganizowane

                                                            - zabawy dowolne

Prosimy zabrać ze sobą obuwie na przebranie 

    Warsztaty dla rodziców wspierające ich w przygotowaniu do podjęcia przez dziecko nauki w kl.I organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną odbędą się 8 kwietnia br. o godz.17.

Zgłaszać się można do 20 marca br. u p. Jadwigi Koźlik-Smoczyk (tel. 65 5121760)