klaudia1  klaudia2

Tygryski pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i przygotowały dla nich niespodziankę.

Przy okazji dołączamy się do najlepszych życzeń.

IMG 20201130 WA0022

galeria: Andrzejki u przedszkolaków

W poniedziałek 30 listopada dzieci z grupy Żabki i Misie obchodzili Andrzejki. Przedszkolaki dowiedziały się, skąd pochodzą andrzejkowe tradycje. W ramach zabaw, dzieci mogły wywróżyć sobie swój przyszły zawód. Nie zabrakło wróżenia z wosku.

120C3B11 03AD 4664 88A3 F1745FD4F21E

galeria: Dzień pluszowego misia w Żabkach

25 listopada grupa Żabki świętowała Dzień Pluszowego Misia. Dzieci poznały historię tego święta oraz dowiedziały się, jak Pluszaki stały się przyjaciółmi dzieci. Przedszkolaki słuchały wierszy, opowiadań i muzyki o misiach, każdy miał też okazję zrobić zdjęcie w misiowej fotobudce. Wszyscy otrzymali opaski, a na koniec sami stworzyli własne misie z papierowych talerzyków, kolorowego papieru oraz plasteliny.

IMG 20201126 WA0020

galeria: Dzień pluszowego misia

Dnia 25 listopada grupy przedszkolne MOTYLKI, KOTKI i TYGRYSKI wzięły udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Dzieci zapoznały się z historią powstania pluszowego misia. Podczas oglądania prezentacji usłyszały kilka ciekawostek z życia różnych gatunków misiów. Po jej zakończeniu odbył się miniquiz, w którym każda dobra odpowiedź została nagrodzona drobnym upominkiem. Oczywiście, nie obyło się bez zabaw ruchowych i śpiewów z misiem w roli głównej. Na zakończenie spotkania każda grupa otrzymała dyplom udziału w obchodach Dnia Pluszowego Misia oraz prace plastyczne do wykonania. Dodatkową niespodzianką były książki o misiach przekazane w prezencie od pani bibliotekarki.

IMG 20201126 WA0014

galeria: Dzień pluszowego misia w Misiach