od startuod startu719233

Alicja Szymańska z grupy Kotki czytała bajkę pt. "Jaś i Małgosia" na profilu pani Burmistrz jakiś czas temu... (https://www.facebook.com/malgosiaadamczak/videos/1051124081938218). Wspominamy o tym, ponieważ należy jej się pochwała za odwagę, a poza tym Alicja daje przykład, jak można spędzić wolny czas.

Czas wakacyjny sprzyja czytaniu... Tak więc czytajcie i bawcie się dobrze :-)

lato1  lato2  lato3

slonce

Kiedy już odpoczniecie, może spróbujecie poukładać kolorowe lody na wafelku. A może będziecie woleli je pokolorować według własnego pomysłu... To jednak nie wszystko. Chodzi też o to, byście rozróżniali głoski w poszczególnych nazwach ("s" "sz" "ś"). Karty pracy znajdują się w poniższych załącznikach:

lody s-sz-ś kolor

s - kolor , s - kolor2, sz - kolor , sz - kolor2 , ś - kolor , ś - kolor2

lody s -sz - ś czarny

s - czarny , s - czarny2 , sz - czarny , sz - czarny2 , ś - czarny , ś - czarny2

Z życzeniami słonecznych wakacji

logopeda

Czytaj więcej: Ćwiczenia logopedyczne

zosia

Zosia Han, przedszkolak z grupy KOTKI, swoją pasję do tańca i muzyki realizuje w śmigielskiej grupie mażoretek „Iris”. Zosia wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez panią Maję Katarzyńską - trenerkę Iris i zdobyła II miejsce. Konkurs polegał na ułożeniu choreografii do wybranej muzyki.

Zosi gratulujemy sukcesu.