odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj154
ten tydzieńten tydzień1504
ten miesiącten miesiąc4336
od startuod startu312790

l2 logo

 

  

 

 

 

  • Polityka Prywatności obowiązuje na stronie internetowej szkola-starebojanowo.pl
  • Polityka Prywatności ma charakter wyłącznie informacyjny. Celem niniejszej Polityki Prywatności jest czytelne poinformowanie użytkownika serwisu, jakie dane na jego temat są zbierane i w jaki sposób mogą być wykorzystywane.
  • Do działania naszego serwisu używamy plików COOKIES. Służą nam one do gromadzenia danych statystycznych oraz dostosowania treści serwisu do zainteresowań Użytkownika. Pliki COOKIES pozwalają stwierdzić, które informacje na naszej stronie są dla Państwa interesujące.
  • Użytkownik może kontrolować COOKIES poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
  • Instrukcja jak wyłączyć pliki COOKIES w przeglądarce:

- Przeglądarka Opera

- Przeglądarka Firefox

- Przeglądarka Chrome

- Przeglądarka Internet Explorer

- Przeglądarka Safari