odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj130
ten tydzieńten tydzień684
ten miesiącten miesiąc6213
od startuod startu339405

l2 logo

 

  

 

 

 

  • Polityka Prywatności obowiązuje na stronie internetowej szkola-starebojanowo.pl
  • Polityka Prywatności ma charakter wyłącznie informacyjny. Celem niniejszej Polityki Prywatności jest czytelne poinformowanie użytkownika serwisu, jakie dane na jego temat są zbierane i w jaki sposób mogą być wykorzystywane.
  • Do działania naszego serwisu używamy plików COOKIES. Służą nam one do gromadzenia danych statystycznych oraz dostosowania treści serwisu do zainteresowań Użytkownika. Pliki COOKIES pozwalają stwierdzić, które informacje na naszej stronie są dla Państwa interesujące.
  • Użytkownik może kontrolować COOKIES poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
  • Instrukcja jak wyłączyć pliki COOKIES w przeglądarce:

- Przeglądarka Opera

- Przeglądarka Firefox

- Przeglądarka Chrome

- Przeglądarka Internet Explorer

- Przeglądarka Safari