odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj163
ten tydzieńten tydzień163
ten miesiącten miesiąc6593
od startuod startu409710

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

  • Polityka Prywatności obowiązuje na stronie internetowej szkola-starebojanowo.pl
  • Polityka Prywatności ma charakter wyłącznie informacyjny. Celem niniejszej Polityki Prywatności jest czytelne poinformowanie użytkownika serwisu, jakie dane na jego temat są zbierane i w jaki sposób mogą być wykorzystywane.
  • Do działania naszego serwisu używamy plików COOKIES. Służą nam one do gromadzenia danych statystycznych oraz dostosowania treści serwisu do zainteresowań Użytkownika. Pliki COOKIES pozwalają stwierdzić, które informacje na naszej stronie są dla Państwa interesujące.
  • Użytkownik może kontrolować COOKIES poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
  • Instrukcja jak wyłączyć pliki COOKIES w przeglądarce:

- Przeglądarka Opera

- Przeglądarka Firefox

- Przeglądarka Chrome

- Przeglądarka Internet Explorer

- Przeglądarka Safari