odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj183
ten tydzieńten tydzień1470
ten miesiącten miesiąc1470
od startuod startu845817

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

INFORMACJA

    Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że od dnia 16.11.2020 r. w oddziałach przedszkolnych (grupy: „Misie”, „Żabki”, „Tygryski”, „Motylki”, „Kotki”) wszystkie zajęcia prowadzone będą w trybie stacjonarnym (budynek przedszkola lub szkoła główna) zgodnie z dotychczasowymi planami poszczególnych grup.   

Od dnia 16.11.2020 r. nastąpi (do odwołania) zmiana kursu autobusu szkolnego:

 

DOWÓZ (odjazd z przystanku):

Spławie                                                       7.10

Robaczyn                                                    7.23

Olszewo                                                      7.40

Stare Bojanowo, ul. Kręta 24                         7.50

Bruszczewo                                                 8.00

Sierpowo                                                     8.15

 

ODWÓZ (odjazd spod szkoły):

Spławie                                                       13.30

Bruszczewo, Robaczyn, Sierpowo                  13:45

Olszewo, Stare Bojanowo, ul. Kręta 24      

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty umieszczane na stronie internetowej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

     

                                                                                                                                                                                                      Tadeusz Ilmer

                                                                                                                                                                                 dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie