odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj719
ten tydzieńten tydzień3624
ten miesiącten miesiąc17322
od startuod startu766668

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Kalendarz uroczystości szkolnych i konkursów

w roku szkolnym 2020 / 2021

 

L.p.

Miesiąc

Uroczystość / Konkurs

Termin

Odpowiedzialni

Dekoracja

1.        

Wrzesień

Pasowanie Pierwszoklasistów

 

wychowawcy klas I

wychowawcy klas I

2.        

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

28.09.2020 r.

Majchrzak – Glapiak J. , Ziegler K.

 

3.        

Październik

Dzień Tabliczki Mnożenia

02.10.2020 r.

Molendowska B., Turek A.,

wychowawcy klas I - III

 

4.        

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2020 r.

wychowawcy klas, Samorząd Uczniowski

.

5.        

Święto Bibliotek Szkolnych

 

Matczak K., Leonarczyk J.

 

6.        

Ogólnopolski Tydzień Kariery

 

Kęsicka M.

 

7.        

Gminny Konkurs „English? Deutsch? – żaden problem!”

 

nauczyciele języków obcych

 

8.        

Listopad

Święto Niepodległości (apel)

 

Turek A., Białas A.

dekoracja:

Majchrzak – Glapiak J., Wasiak R.

oprawa muzyczna:

Dera A.

9.        

Konkurs ortograficzny – I etap

 

Kołak I., Woś – Sochacka I.

 

10.    

Dzień Życzliwości

 

Kęsicka M., Czapska A.

 

11.    

Tydzień Kultury Uczniowskiej

.

Szmyt-Grzelczyk E., Kopienka K., Borkowska - Wojtkowiak V. oraz SU

 

12.    

Konkurs recytatorski poezji religijnej

 

Kołak I., Woś – Sochacka I., Czapska A., Nowaczyk J.

 

13.    

Pluszowy Miś

25.11.2020 r.

Matczak K., Majchrzak – Glapiak J.

 

14.    

Grudzień

Akcja  „Podziel się sercem, podziel się słodyczami”

 

Czapska A.

 

15.    

Jasełka

 

I etap kształcenia:

wychowawcy klas III

II i III etap kształcenia:

Nowaczyk J., Czapska A.

dekoracja:

Molendowska B., Majchrzak-Glapiak J.

oprawa muzyczna:

Dera A.

montaż dekoracji i nagłośnienia:

Mika R., Kopienka K.

16.    

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Weihnachten – lapbook” kl. IV - VI

 

Majchrzak – Glapiak J.

 

17.    

Konkurs ortograficzny – etap II

 

Kołak I., Woś – Sochacka I.

 

18.    

Styczeń

Balik klas I - III

 

wychowawcy klas I-III

 

19.    

Konkurs ortograficzny – etap III

 

Kołak I., Woś – Sochacka I.

 

20.    

III Gminny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

 

Białas A.

 

21.    

Koncert dla Babci i Dziadka

 

wychowawcy klas I- III

oprawa muzyczna:

Dera A.

22.    

Luty

Tydzień Języka Polskiego

 

Kołak I.,  Woś – Sochacka I., Matczak K.

 

23.    

Konkurs poprawnej polszczyzny dla klas VI - VIII

 

Kołak I., Matczak K.

 

24.    

Wieczór poetycki

 

Matczak K., Kęsicka M.,  Woś – Sochacka I., Kołak I., Stachowiak A.

oprawa muzyczna:

Dera A.

25.    

Turniej Wiedzy Pożarniczej – Młodzież zapobiega pożarom

 

Kopienka K.

 

26.    

Święto Patrona

 

część artystyczna:

Woś – Sochacka I., Leonarczyk J.

oprawa muzyczna: Dera A.

apel poległych: Mika R., Dera A.

sala gimnastyczna:

Kęsicka M., Matczak K., Kołak I.

korytarz (parter):

Dybska A., Szmyt -  Grzelczyk E.

korytarz (piętro):

wychowawcy klas I i II

montaż dekoracji i nagłośnienia:

Mika R., Kopienka K.

27.    

Podsumowanie I półrocza  2020/2021

 

SU

 

28.    

Marzec

Wiosenny Dzień Zdrowia

 

I etap kształcenia:

wychowawcy klas II

II i III etap kształcenia:

Ziegler K., Radoła W., Wasiak R.

 

29.    

Konkurs matematyczny kl. I – III  (etap klasowy)

 

Skrzypczak M.

 

30.    

Konkurs ortograficzny kl. I - III (etap klasowy)

 

Thiel Z.

 

31.    

Rekolekcje

 

Czapska A., Nowaczyk J.

 

32.    

Dzień Św. Patryka

 

Leonarczyk J., Radoła W.

 

33.    

Konkurs wiedzy o mitologii

 

Kołak I., Matczak K.,

 

34.    

Konkurs języka angielskiego dla klas VII „Kahoot”

 

Ziegler K.

 

35.    

Konkurs „Co wiesz o Irlandii?”

 

Ziegler K.

 

36.    

Targi edukacyjne

 

Kęsicka M., Matczak K.

 

37.    

Kwiecień

Międzynarodowy Dzień Książki i Tydzień Bibliotek – Konkurs Recytatorski Językowy

23.04.2021r.

Matczak K., Leonarczyk J., Radoła W.,

Woś – Sochacka I., Majchrzak – Glapiak J.

 

38.    

Konkurs języka angielskiego dla klas VII „Kahoot”

 

Ziegler K.

 

39.    

Gminny Konkurs Matematyczny Klas VI

 

Dybska A., Turek A., Molendowska B.

 

40.    

Konkurs matematyczny kl. I – III (etap szkolny)

 

Skrzypczak M.

 

41.    

Konkurs ortograficzny kl. I – III (etap szkolny)

 

Thiel Z.

 

42.    

Maj

Święto Konstytucji 3-go Maja – Dzień Historyczny

 

część artystyczna:

Kołak I., Białas A.

Radoła W., Majchrzak- Glapiak J.

43.    

Dzień Matematyki

 

Dybska A., Turek A., Molendowska B.

 

44.    

Dzień Rodziny

 

Czapska A., Kęsicka M.

 

45.    

Dyktando w terenie

 

Woś – Sochacka I., Kołak I., Matczak K., Kęsicka M.

 

46.    

Konkurs recytatorski

 

Kołak I., Matczak K.,

 

47.    

Konkurs „Prezenterem być”

(j. angielski, j. niemiecki)

 

nauczyciele języków obcych

 

48.    

Gminny Konkurs „English is easy”

(kl. I – III)

 

nauczyciele języków obcych

 

49.    

Gminny Konkurs Ortograficzny/ Matematyczny dla klas I – III

 

wychowawcy klas I-III

 

50.    

Czerwiec

Mój pierwszy słownik – konkurs dla zerówek

 

Radoła W.

 

51.    

Dzień Dziecka

01.06.2021r.

I etap kształcenia:

wychowawcy klas I-III

II i III etap kształcenia:

wychowawcy klas

 

52.    

Dzień Sportu

 

II i III etap kształcenia:

nauczyciele wychowania fizycznego

 

53.    

Festyn Rekreacyjno - Sportowy

 

wszyscy nauczyciele

 

54.    

Zakończenie Roku Szkolnego

25.06.2021r.

wszystkie etapy kształcenia:

wychowawcy klas VII, VIII

KOMERS: wychowawca klasy VIII

 

55.    

Wrzesień

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

01.09.2021r.

Frydrych I.

Turek A.

Język polski – akcja od października „Podaruj komuś wiersz” – Woś – Sochacka I., Kołak I.

Język polski – akcja raz w miesiącu „Dzień Języka Polskiego” - Stachowiak A., Kołak I.