odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj38
ten tydzieńten tydzień2248
ten miesiącten miesiąc16326
od startuod startu746020

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Zestawienie konkursów i osiągnięć uczniów

Zespołu Szkół w Starym Bojanowie w roku szkolnym 2019/2020 r.

I. Konkursy pozaszkolne:

I. Konkursy przedmiotowe, językowe, plastyczne:

 

  1. V GMINNY KONKURS JĘZYKOWY: English? Deutsch? – żaden problem! – drużyna naszej szkoły w składzie Michał Rzeźnik, Mateusz Furmaniak, Nicole Grześko -  miejsce I
  2. KONKURS O POMNIKU WDZIĘCZNOŚCI W POZNANIU - Najświętszemu Sercu - Polska Odrodzona – wyróżnienie za pracę multimedialną Jakub Jóźwiak kl.8b
  3. POWIATOWY KNKURS CZYTELNICZY "W zaczarowanym świecie baśni H. Ch. Andersena" – Zosia Tyrakowska kl. 3b
  4. GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY –
    klasy IV-VI:
    I miejsce – Dominika Dajewska kl. 6b
    II miejsce – Igor Hojan kl. 6b

klasy VII-VIII
II miejsce – Magdalena Szymańska kl. 8b

  1. GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „Słowo też rani” –
    - Natasza Żeleźniak – wyróżnienie;
    II miejsce – Magdalena Dyrda kl. 6a
    III miejsce – Julia Apolinarska kl. 6b
  2. II Gminny Konkurs „ZIEMIA ŚMIGIELSKA W CZASIE POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO” – drużyna naszej szkoły zdobyła III miejsce
  3. Powiatowy Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową;
    - wyróżnienia:

    Mateusz Naskręt z kl. Ia
    Sebastian Kamieniarz z kl. Ib
    Małgorzata Sikora z kl. IIa
    Zuzanna Lasocka z kl. IIIb.





  • Zawody sportowe:

1. Sztafetowe Biegi Przełajowe IV -VI

gmina I  miejsce

powiat V miejsce

I. LURC, M. MARCINIAK, N,OSKAR, SZ, REPAK, K, NASKRĘT, P. KRAKOWSKI, 
J. APOLINARSKA, M. IZYDORCZYK, S. KICIŃSKA, Z. SCHOEPE

2. Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców VII -VIII

gmina I  miejsce

powiat  IV

F. SZCZERBAL,  A. KRAUZE, J. PIKIŃSKI, B.SPŁAWSKI, P. POLAK, M.RZEŹNIK, 
M. ROGACKI, M.DUDZIŃSKI

3. Sztafetowe Biegi Przełajowe DZIEWCZĄT VII -VIII

gmina I  miejsce

powiat  II

W. KAMIENIARZ, E. FIGLARZ, O.KASPERSKA, M. IZYDORCZYK,
Z. KRAKOWSKA, R. JAKUBOWSKA, P. SZYRMER, P.MARCINIAK, A.SOBCZUK, A.LEMAŃSKA

4. HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW VII - VIII

gmina I  miejsce

powiat  II miejsce

A. KRAUZE, J. PIKIŃSKI, B.SPŁAWSKI, P. POLAK, M. ROGACKI, M. DUDZIŃSKI,
M. JESIAK  M. LURC, P. CHWALISZEWSKI

5. PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT VII - VIII

gmina II  miejsce  

O.KASPERSKA, M. IZYDORCZYK, Z. KRAKOWSKA,    R. JAKUBOWSKA,
P. SZYRMER, P. MARCINIAK,  J. SPŁAWSKA, B. KRYSIAK

6. MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - etap powiatowy II miejsce

R. Jakubowska, P. Marciniak, M. Izydorczyk, P. Szyrmer O. Kasperska A. Sobczuk i A. Lemańska   

7. TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ  "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" klas VII –VIII – etap gminny:
miejsce I - 
Patrycja Szyrmer kl. 8

miejsce II – Joanna Spławska kl. 8b
miejsce III – Michał Rzeźnik kl 8b

8. TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ  "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" klas I –VI – etap gminny:
miejsce II –
Kamil Maćkowski kl.

miejsce III – Dawid Szyrmer kl. 5a

 

 

Konkursy szkolne

1.  Konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych dla klas 4-6, 7-8.

KLASY IV - VI

I miejsce – Antoni Włodarczak
II miejsce - (ex aequo) Tobiasz Hordziejewicz, Igor Hojan, Michał Olejnik
III miejsce - Nicole Grześko

KLASY VII – VIII

I miejsce – Michał Rzeźnik
II miejsce – Jakub Jóźwiak
III miejsce – (ex aequo) Joanna Spławska, Filip Szczerbal

2. Szkolny konkurs plastyczny w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery "Przedmioty szkolne a rynek pracy" – I miejsce - klasa 7

3. Szkolny konkurs recytatorski „Jesień w poezji” -

KLASY IV-VI

I miejsce zdobyła Zuzanna Rzeźnik kl. 4a
II miejsce - Magdalena Lasocka kl. 5b
III miejsce – Alicja Wawrzyniak kl. 5b

Wyróżnienie – Nikola Zając kl. VI B oraz Joanna Chraplak kl. 5b

KLASY VII – VIII

I miejsce zdobyła Joanna Spławska kl. 8b
II miejsce - Alicja Ławniczak kl. 8b
III miejsce - Barbara Krysiak kl. 8b

4. Szkolny Konkurs Plastyczny w ramach programu „Owoce, warzywa i mleko w szkole” na temat: „Wiem co jem, czyli zdrowo się odżywiam”

Klasa I a

I miejsce – Joanna Lemańska
II miejsce – Joanna Bąk
III miejsce – Łukasz Markowski

Klasa I b

I miejsce – Oliwia Dawid
II miejsce – Zuzanna Lisiak
III miejsce – Weronika Kram

Klasa II a

I miejsce – Kacper Matuszczak
II miejsce – Milena Maicka
III miejsce – Julia Zamelska

Klasa II b

I miejsce – Maria Nadolna
II miejsce – Patryk Spławski
III miejsce – Emanuel Zajączek

Klasa III a

I miejsce – Kacper Adamski
II miejsce – Natalia Roszkowiak
III miejsce – Tomasz Kurpisz

Klasa III b

I miejsce – Zofia Tyrakowska
II miejsce – Hanna Śmiejczak
III miejsce – Adam Włodarczak

 

5. Szkolny konkurs w ramach akcji „Śniadanie daje moc” – kukiełki owocowo-warzywne:
- wyróżnienia otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

6.  Szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą zakładkę do książki:

I miejsce – Sebastian Kamieniarz kl. I b
II miejsce – Natalia Roszkowiak kl. III a
III miejsce – Małgorzata Sikora kl. II a

Wyróżnienia: Kacper Mania kl. III a, Zofia Tyrakowska kl. III b, Hanna Śmiejczak kl. III b.

 

7. Szkolny konkurs plastyczny – Rebus, którego rozwiązaniem jest tytuł książki

I miejsce – Mariola Izydorczyk kl. VI b
II miejsce – Joanna Spławska kl. VIII b
III miejsce – Zofia Kamieniarz kl. V a

 

8. Szkolny konkurs plastyczno-językowy (j. niemiecki) na Kalendarz adwentowy dla klas 4-6:

I miejsce – Zofia Kamieniarz
II miejsce – Magdalena Biała
III miejsce – Dawid Szyrmer
Wyróżnienia: Magdalena Lasocka, Weronika Kamieniarz, Kinga Boś

9. Szkolny konkurs plastyczny w ramach „Dnia życzliwości”;
I miejsce – Zofia Tyrakowska kl. 3b

wyróżnienie – Maja Kicińska kl. 2b