odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj32
ten tydzieńten tydzień2695
ten miesiącten miesiąc12816
od startuod startu822921

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie zaprasza do zabawy  “#odkryjsiebie Pokaż swoją moc ! ”.
Jej celem jest zaangażowanie jak największej liczby młodych ludzi do odkrywania swoich mocnych stron, poprzez trenowanie umiejętności autoprezentacji i myślenia w kategoriach przyszłego zawodu. Nie jest to typowy konkurs, zwycięzcami są wszyscy, którzy zechcą przyłączyć się do zabawy. Termin nadsyłania zgłoszeń - 30 maja 2020 r.

 


UCZNIOWIE :
1. korzystając z dostępnych programów graficznych, aplikacji do tworzenia filmików etc. przygotowują plakat, kolaż zdjęć (w formacie jpg) lub krótki filmik (do 60 sekund format mpg4),
2. dodają hasztag  #odkryjsiebie,
3. przygotowują krótki (do 8 zdań) opis swojej mocy oraz pomysłu, z jakim zawodem można ją połączyć,
RODZICE lub OPIEKUNOWIE
4. rejestrują pracę poprzez formularz google dostępny w linku poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1_jgBEU6ZcXdq5zeAbcknSHNbctn2rgV2ItI3f_wo13Y/prefill5. następnie przesyłają pracę na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez stronę   https://www.facebook.com/cwrkdiz.leszno/ i zakładkę WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
MY - CWRKDIZ LESZNO
6. promujemy pracę poprzez media społecznościowe i nagradzamy upominkiem :)