odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj2
ten tydzieńten tydzień661
ten miesiącten miesiąc2216
od startuod startu697002

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

KOMUNIKAT

     Ze względu na szerzącą się epidemię koronawirusa i sytuację, w jakiej znalazły się wszystkie przedsiębiorstwa, podjęta została decyzja o przeprowadzeniu rekrutacji do istniejącego już przedszkola w Starym Bojanowie. Obecne warunki mogą wpłynąć na płynność wykonywanych prac, co może spowodować powstanie nowej inwestycji w późniejszym czasie.

 

    W sytuacji, gdy wszystkie procedury i terminy zostaną dochowane, rodzice będą mieli możliwość zapisania dzieci do nowego przedszkola bez przeprowadzenia ponownej rekrutacji. Dzieci będą mogły uczęszczać do nowej placówki na podstawie zgłoszeń.  

   Nie mogąc zapewnić na dzień dzisiejszy, że inwestycja powstanie zgodnie z pierwotnymi założeniami, zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość i zgłaszanie dzieci do istniejącego już przedszkola w Starym Bojanowie.

Burmistrz Śmigla

/-/ Małgorzata Adamczak