odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj6
ten tydzieńten tydzień3609
ten miesiącten miesiąc11503
od startuod startu719224

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20200108 WA0005

galeria: Kalendarz adwentowy

    W grudniu 2019 roku uczniowie klas IV-VII mieli okazję wziąć udział w szkolnym konkursie na najładniejszy kalendarz adwentowy. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną techniką i w wybranym przez siebie formacie kalendarza adwentowego. W okienkach kalendarza mogły znaleźć się słowa lub zwroty w języku niemieckim. Do szkolnej rywalizacji zgłosiło się 30 uczniów. Każdy z nich wykazał się kreatywnością, zdolnościami plastycznymi i językowymi. Kalendarze były bardzo różnorodne. Komisja konkursowa przyznała 3 wyróżnienia i wyłoniła zwycięzców konkursu.

I miejsce – Zofia Kamieniarz

II miejsce – Magdalena Biała

III miejsce – Dawid Szyrmer

Wyróżnienia: Magdalena Lasocka, Weronika Kamieniarz, Kinga Boś

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.