odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj190
ten tydzieńten tydzień1354
ten miesiącten miesiąc15432
od startuod startu745126

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

PODZIĘKOWANIA

         Kochani Uczniowie, Rodzice, Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół w Starym Bojanowie z całego serca chcielibyśmy podziękować za ogromne zaangażowanie w akcję charytatywną dla naszej córki Mai.

 

To dzięki Wam zagościł na naszych twarzach uśmiech. Bardzo się cieszmy, że nie byliście obojętni na los naszego dziecka. Dziękujemy za wszystkie prezenty, artykuły higieniczne, śliczne kartki i życzenia.

         Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów i opiekunów tej akcji, za chęć niesienia pomocy, każde dobre słowo, uśmiech i wsparcie.

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,

wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

/Cyceron/

Korzystając z okazji, pragniemy złożyć życzenia świąteczne.

         Kochani, życzymy Wam Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów, Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Wdzięczni Rodzice

Ewa i Marek Tomaszyk