odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj176
ten tydzieńten tydzień1340
ten miesiącten miesiąc15418
od startuod startu745112

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20191218 WA0003

galeria: Mały gest, wielki cel

Cokolwiek dobrego uczynimy naszemu bliźniemu, zyskuje na tym nasza dusza (A.Rosmini)

   Jak zapewnie pamiętacie, w dniach od 18 do 29 listopada 2019 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję charytatywną dla Mai Tomaszyk. Kolejny raz Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół w Starym Bojanowie pokazaliście, że los innych nie jest obojętny.

 

 

  Dnia 12 grudnia 2019 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i SKC z opiekunami udali się do Mai i jej rodziny z podarunkami. Zostali poczęstowani ciepłą herbatką i pysznymi piernikami. Maja była szczęśliwa, a jej szczery uśmiech na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zaangażowanie.