odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj295
ten tydzieńten tydzień624
ten miesiącten miesiąc2179
od startuod startu696965

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

20191126 113236

galeria: Otwarcie nowego boiska szkolnego

    26 listopada 2019 roku to wyjątkowa data dla uczniów naszej szkoły. W dniu tym odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie nowego obiektu sportowego.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, szkół oraz uczniowie naszej szkoły. Boisko zostało poświęcone przez księdza Piotra Kuflińskiego – proboszcza Parafii pod wezwaniem św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie, przecięto symboliczną wstęgę i od razu przetestowano obiekt. Pierwszy strzał na bramkę oddała burmistrz Małgorzata Adamczak, Przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla Wiesław Kasperski i Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojarowie Tadeusz Ilmer. Oprócz tego uczniowie przygotowali pokazy artystyczne. Była sportowa piosenka Mój chłopiec w piłkę kopie, pokazy taneczne i treningu piłki nożnej i siatkówki.