odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj200
ten tydzieńten tydzień1364
ten miesiącten miesiąc15442
od startuod startu745136

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

20191125 094756

galeria: Dzień Pluszowego Misia 2019'

    Dnia 25 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z grup „Misie”, „Kotki” i „Motylki” zgromadziły się w szkolnej sali gimnastycznej na wspólnej zabawie.

Wszystkie przybyłe dzieci otrzymały bilet wstępu, którym były pieczątki na rękach uczestników. Na wstępie wysłuchały historii Święta Pluszowego Misia. Wśród atrakcji pojawił się minikonkurs "Jaka to melodia?" - dzieci po wysłuchaniu melodii odgadywały, z jakiej bajki ona pochodzi. Później dzieci wzięły udział w przyrodniczym konkursie wiedzy na temat życia i zwyczajów misiów. Za poprawną odpowiedź uczniowie otrzymali nagrody. Ponadto dzieci nauczyły się rymowanki o misiu i śpiewały piosenki. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy otrzymał dyplom przyjaciela pluszowego misia oraz słodki upominek. Dodatkową atrakcją były dwa pluszowe misie, z którymi dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Ponadto Samorząd Uczniowski rozdawał wszystkim wchodzącym do szkoły naklejkę z Pluszowym Misiem, aby uczcić ten dzień. Również korytarze szkolne oraz sale lekcyjne pełne były pluszowych misiów.