odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj7
ten tydzieńten tydzień666
ten miesiącten miesiąc2221
od startuod startu697007

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 8593

galeria: Owocowo-warzywne kukuełki

   Uczniowie klas I-III wykonali na szkolny konkurs piękne kukiełki z warzyw i owoców. Wpłynęły 53 prace. Poziom prac, pomysłowość, oryginalność, staranność zachwycały wszystkich zwiedzających wystawę. Baranki z kalafiora, sowy z ananasa, pieski, skrzaty, a nawet Kulfon i Monika zawitali do szkoły.

Wspólna zabawa z rodzicami potwierdziła, jak wielki twórczy potencjał drzemie w każdym z nas. Każdy uczestnik otrzymał dyplom Wyróżnienie oraz rzeczowy upominek, które wręczył dyrektor T. Ilmer oraz p. Sobkowiak - przedstawicielka PKO BP. Za ufundowanie nagród dziękujemy firmie Cocodrillo, PKO BP oraz Radzie Rodziców.