odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj53
ten tydzieńten tydzień2716
ten miesiącten miesiąc12837
od startuod startu822942

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 8641

galeria: Śniadanie daje moc

   Kolejny raz uczniowie klas 1-3 włączyli się w listopadzie do ogólnopolskiej akcji nt. zdrowego odżywiania. Najpierw przygotowali pyszne śniadania, wyłącznie ze zdrowych produktów. Były kanapki, sałatki, soki owocowe, szaszłyki. Następnie na sali gimnastycznej odbył się konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu. Klasa 2a przypomniała zasady zdrowego odżywiania, odśpiewaliśmy Hymn Świeżaków.

Pani Alina Kaczmarzyk- stomatotog- opowiedziała dzieciom, jak dbać o zęby.
Na koniec wręczono nagrody i dyplomy za udział w konkursie "Cudaki z warzyw i owoców" oraz konkursie plastycznym o zdrowym żywieniu. Piękne plakaty przygotowane przez uczniów, kukiełki owocowo - warzywne, koszulki (każda klasa w innym kolorze) sprawiły, że ten dzień należał do wyjątkowych.