odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj376
ten tydzieńten tydzień3798
ten miesiącten miesiąc3798
od startuod startu677165

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

    DSC 8558 1024x768

galeria: Dzień Babci i Dzień Dziadka kl.2b

     Dnia 22 stycznia br. uczniowie klasy IIb zaprosili swe Babcie i Dziadków do sali Domu Wiejskiego na uroczystość. Wnuczkowie zaprezentowali inscenizację baśni „O 12 miesiącach” wg H. Januszewskiej oraz wiązankę wierszy i piosenek. Było „100 lat”, życzenia, prezenty i laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci.

 

     Po pysznym poczęstunku przygotowanym przez Mamy, dzieci zaprosiły swych Dziadków do wspólnego tańca – „kaczuszek” i konkursów. Dziadkowie odgadywali swe opisy ułożone i przeczytane przez wnuków. Babcie rywalizowały o tytuł „Najszybszego kierowcy” oraz brały udział w konkursie wiedzy o wnukach i swoim dzieciństwie.

     Ostatnim konkursem był „Masażyk”, w którym na zmianę, wnuki i Dziadkowie, wykonywali ćwiczenia rozluźniające plecy. Pod koniec uroczystości Babcie i Dziadkowie recytowali wierszyki i rymowanki swego dzieciństwa i wspólnie cała sala śpiewała „Szła dzieweczka…”.

Życzenia wszystkim zebranym złożyła również p. Wicedyrektor E. Nowak, obecna na uroczystości.

Te chwile na pewno pozostaną w pamięci dzieci i gości.

Całość uwiecznił na zdjęciach fotograf, p. R. Górny.

Spotkanie przygotowała wychowawczyni V. Borkowska-Wojtkowiak we współpracy z rodzicami.