odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj16
ten tydzieńten tydzień3619
ten miesiącten miesiąc11513
od startuod startu719234

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20191105 WA0000

galeria: Jesień w poezji...

    Choć jesień nie wszystkim kojarzy się dobrze, to jednak jedna z piękniejszych pór roku. Na drzewach pojawiają się kolorowe liście, a ciepłe promienie słoneczne ogrzewają leniwe popołudnia. Spacery po parku czy po lesie nabierają zupełnie nowych barw. Właśnie tak jesień widziało wielu znanych poetów, a uczniowie naszej szkoły dostojnie recytowali ich wiersze. Szkolny Konkurs Recytatorski: Jesień w poezjiodbył się 31 października w bibliotece. Wzięło w nim udział 21 osób.

 

W kategorii klas 4-6:

I miejsce zdobyła Zuzanna Rzeźnik kl. 4a

II miejsce - Magdalena Lasocka kl. 5b

III miejsce – Alicja Wawrzyniak kl. 5b

Wyróżnienie – Nikola Zając kl. VI B oraz Joanna Chraplak kl. 5b

W kategorii klas 7 – 8:

I miejsce zdobyła Joanna Spławska

II miejsce - Alicja Ławniczak

III miejsce - Barbara Krysiak

Laureatki to uczennice klasy VIII b.

Wszystkim uczniom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach recytatorskich!!!