odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj141
ten tydzieńten tydzień1705
ten miesiącten miesiąc467
od startuod startu695253

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

DSC 8562

galeria: Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

   Dnia 24 października 2019 roku odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia dzieci z klas pierwszych Zespołu Szkół w Starym Bojanowie. To był wyjątkowy dzień i wszyscy zapamiętamy go na długo. Na specjalne zaproszenie w uroczystości tej wzięli udział: Rodzice pierwszoklasistów, przedstawiciele Rady Rodziców, Dyrekcja, nauczyciele klas I-III, uczniowie klas: 2a, 2b, 3a, 3b oraz najważniejsi w tym dniu - uczniowie klasy 1a i 1b.

 

Akademię poprowadzili Joanna Spławska i Filip Szczerbal z klasy VIII. W występach udział wzięli także przedstawiciele klas III i uczniowie klas pierwszych.

Po programie artystycznym odśpiewano Hymn Narodowy i odbyło się uroczyste ślubowanie. Następnie pani wicedyrektor Aneta Stachowiak dokonała pasowania uczniów klas pierwszych, a wychowawczynie: mgr Violetta Borkowska-Wojtkowiak i mgr Natalia Wojciechowska wręczyły dzieciom dyplomy pasowania na ucznia. Po zabraniu głosu przez Panią wicedyrektor, przedstawiciela Rady Rodziców i wychowawczynie klas pierwszych dzieci otrzymały prezenty.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali dzieciom upominki: Radzie Rodziców, bankowi PKO BP oraz firmie Coccodrillo.