odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj407
ten tydzieńten tydzień3829
ten miesiącten miesiąc3829
od startuod startu677196

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20191104 101554

galeria: Spotkanie z pisarzem

         W poniedziałek, 4 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie autorskie z fizykoterapeutą i autorem książki dla dzieci „ZNAJDŹ MNIE I KIEDYŚ ODWIEDŹ” Zbigniewem Kołbą. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-III. Autor w ciekawy i przystępny sposób opowiedział o znaczeniu snu w życiu człowieka. Doradził również, co robić, by dobrze się wysypiać i zdrowo się odżywiać. Pan Zbigniew zachęcił dzieci do czytania książek i zdobywania w ten sposób wiedzy. Swoją opowieść urozmaicił wieloma ciekawostkami ze świata przyrody. Opowiadał również o swojej książce, dzięki której łatwo można się nauczyć jak korzystać z mapy i poznać wiele miejscowości, które zadziwią, a czasami rozbawią nas swoją nazwą np. Mrówki, Całowanie lub Pieczarki.

Po spotkaniu uczniowie mogli kupić książkę autora oraz otrzymać autograf z dedykacją, z czego wielu skorzystało.