odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj409
ten tydzieńten tydzień3831
ten miesiącten miesiąc3831
od startuod startu677198

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 1394

galeria: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019'

    4 października po raz czwarty obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Już we wrześniu, podczas zajęć dodatkowych, uczniowie powtarzali tabliczkę mnożenia grając w Karty Grabowskiego. W dniu obchodów czworo uczniów z klasy V spacerowało po szkole i zapraszało jej pracowników do zabawy z tabliczką mnożenia i Kartami Grabowskiego. Wszyscy uczniowie, obecni w tym dniu w szkole, pisali krótki egzamin z tabliczki mnożenia. 30 października nagrodziliśmy certyfikatami każdego ucznia, który bezbłędnie napisał egzamin. Uczniowie ci otrzymali także oceny cząstkowe celujące z matematyki. Nagrodziliśmy 62 uczniów z klas IV-VIII szkoły podstawowej. Laureatom gratulujemy.