odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj356
ten tydzieńten tydzień4508
ten miesiącten miesiąc4508
od startuod startu677875

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

INFORMACJA
 
     Informuję, że Burmistrz Śmigla jako reprezentant Gminy Śmigiel podpisała porozumienia o udostępnienie gabinetu stomatologicznego z panem Krzysztofem Kapek, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Krzysztof Kapek Poradnia Stomatologiczna „ASMED” w Śmiglu. Świadczenia stomatologiczne, profilaktyka świadczeń stomatologicznych oraz współpraca dentysty z pielęgniarką, higienistką szkolną, dyrektorem szkoły w zakresie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyki próchnicy zębów u uczniów odbywać się będzie w gabinecie znajdującym się w Śmiglu przy ul. Skarzyńskiego 5a i świadczone będzie przez dr Alicję Celichowską. Wizyty w gabinecie w ramach porozumienia mogą odbywać się w piątki w godzinach od 9:00 do 13:00.
 
Z poważaniem
Danuta Szczepaniak
Kierownik Wydziału Organizacyjnego
tel. 65-518-69-06
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.