odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj85
ten tydzieńten tydzień2321
ten miesiącten miesiąc8523
od startuod startu534927

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

autobus

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO 2019/2020

 

Proszę zapoznać się ze zmianami w rozkładzie jazdy

DOWÓZ RANNY (GODZ. ODJAZDU AUTOBUSU Z PRZYSTANKU)

Wonieść                                                    6.40

Spławie                                                      6.50

Parsko 1                                                    7.03

Żydowo                                                     7.08

Stare Bojanowo                                          7.11

Robaczyn                                                   7.23

Olszewo                                                     7.40

Stare Bojanowo       - ul. Kręta 24                7.50

Bruszczewo                                                8.00

Sierpowo                                                    8.15

 

HARMONOGRAM ROZWOZU PO ZAJĘCIACH (godziny odjazdu ze szkoły).

 

Odjazd sprzed szkoły

Przyjazd na przystanek

 

Sprzed szkoły

Przyjazd na przystanek

 

Sierpowo, Olszewo, Robaczyn

Przyjazd na przystanek

 

Poniedziałek

I rozw. - 1330

Żydowo

Parsko

Spławie

1332

1338

1345

 

I rozwóz 1410

Bruszczewo

1415

I rozwóz

1420

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1425

1435

1450

1500

II rozw. – 1510

Żydowo

Parsko

Wonieść

Spławie

1512

1518

1525

1535

II rozwóz 1545

 

Bruszczewo

1550

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1600

1610

1620

1630

Wtorek

I rozw. - 1330

Żydowo

Parsko

Wonieść

Spławie

1332

1338

1345

1355

I rozwóz

1415

Bruszczewo

1420

I rozwóz

1425

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1430

1440

1455

1505

II rozw. – 1535

Żydowo

Parsko

Spławie

1537

1543

1550

II rozwóz 1555

 

Bruszczewo

1600

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1610

1620

1630

1640

Środa

I rozw. - 1330

Żydowo

Parsko

Spławie

1332

1338

1345

 

I rozwóz 1410

Bruszczewo

1415

I rozwóz

1420

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1425

1435

1450

1500

II rozw. – 1510

Żydowo

Parsko

Wonieść

Spławie

1512

1518

1525

1535

II rozwóz 1545

 

Bruszczewo

1550

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1600

1610

1620

1630

Czwartek

I rozw. - 1330

Żydowo

Parsko

Spławie

1332

1338

1345

 

I rozwóz 1410

Bruszczewo

1415

I rozwóz

1420

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1425

1435

1450

1500

II rozw. – 1510

Żydowo

Parsko

Wonieść

Spławie

1512

1518

1525

1535

II rozwóz 1545

 

Bruszczewo

1550

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1600

1610

1620

1630

Piątek

I rozw. - 1330

Żydowo

Parsko

Wonieść

Spławie

1332

1338

1345

1355

I rozwóz 1415

Bruszczewo

1420

 

Robaczyn

Sierpowo

Olszewo

St.Bojanowo ul. Kręta

1425

1435

1445

1455