odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj332
ten tydzieńten tydzień4484
ten miesiącten miesiąc4484
od startuod startu677851

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20190608 140530

galeria: Festyn Przedszkolny

     Jak co roku Przedszkole w Starym Bojanowie zorganizowało Festyn Rodzinny, który odbył się 8 czerwca 2019 r. Na zaproszenie sołtysa pana R. Włodarczaka, tym razem festyn odbył się na boisku rekreacyjnym wsi Olszewo. Dyrektor Tadeusz Ilmer zainaugurował festyn uroczystym powitaniem, a następnie zachęcił do wspólnej zabawy. Podczas zabaw muzyczno - ruchowych dzieciom towarzyszyły postacie im bardzo znane: Myszka Miki i Minionek, które wzbudziły dużo radości i uśmiechu. Dreszczyk emocji dostarczyła loteria fantowa, która dzięki rodzicom oraz sponsorom oferowała atrakcyjne nagrody, z których każdy los wygrywał. Dzieci wraz z opiekunami miały okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach tego wyjątkowego rodzinnego spotkania. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zamki oraz przejażdżki samochodem marki UAZ . Dzieci nieustannie ustawiały się w kolejce, by korzystać z tych atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. Dzieci z cierpliwością oczekiwały, aby ich twarze przeobraziły się w najróżniejsze postaci z bajek. Atrakcją festynu były zabawy neoliną. Trzeba przyznać, że mamy zdolne mamy i tatusiów przedszkolaków. Nasza kawiarenka zachęcała bogatą ofertą najróżniejszych ciast pieczonych przez rodziców. Można było także zakupić kawę, herbatę lub sok oraz kiełbasę z grilla. Uśmiechnięte buzie dzieci podczas Festynu Rodzinnego były dowodem na mile spędzony czas w gronie najbliższych.

    Pragniemy podziękować wszystkim, którzy razem ze swoimi dziećmi przybyli na nasz VI Przedszkolny Festyn Rodzinny. Dziękujemy Rodzicom, którzy czynnie włączyli się w przygotowania do festynu oraz brali udział we wspólnej zabawie a także osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.