20190225 110702

galeria: Zawody sportowe

Uczniowie naszej szkoły w marcu reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych w piłce siatkowej i unihokeju.
Dziewczyny klas VII i III gimnazjum w turnieju piłki siatkowej, który odbył się w szkole w Przysiece Starej, pokonały gospodarzy i drużynę z Czacza. Tym samym wygrały w całym turnieju siatkówki. Podobna sytuacja miała miejsce w turnieju unihokeja. Nasze uczennice wygrywając zawody na szczeblu gminy, awansowały do powiatowych zawodów, gdzie zajęły czwarte miejsce. Natomiast chłopacy w zawodach w unihokeju w gminie zajęli czwarte miejscu. Również chłopacy w ostatnią sobotę marca brali udział w turnieju piłki nożnej organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie po rzutach karnych zajęli bardzo dobre, drugie miejsce, ulegając jedynie chłopakom ze Śmigla.

GRATULUJEMY I CZEKAMY NA KOLEJNE WIEŚCI SPORTOWE!