20190329 134511

galeria: "Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje powiatowe.

Do konkursu przystąpili najlepsi uczniowie z całego powiatu. Uczestnicy turnieju musieli odpowiedzieć na 40 pytań w grupie I (szkoła podstawowa) i w grupie II (klasy VII, VIII i III gimnazjum).

W I grupie wiekowej Dawid Szyrmer, uczeń klasy IV, zajął VI miejsce, a jego starsza koleżanka Klaudia Klaba była VIII. Wyniki naszych uczniów można uznać za bardzo dobre, ponieważ pierwszy raz brali udział na etapie powiatowym tego konkursu. W II grupie wiekowej naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z dużym doświadczeniem, co pomogło nam zdobyć miejsca w pierwszej trójce w powiecie. Kolejny raz Patrycja Szyrmer zajęła I miejsce, a Joanna Tyrpin była III.

Do kolejnego etapu (wojewódzkiego) awansowała tylko jedna osoba z każdej grupy wiekowej, dlatego nasz powiat na kolejnym etapie będzie reprezentować (po raz trzeci!) Patrycja Szyrmer .

Duże gratulacje dla naszych reprezentantów!!!

Podziękowania za pomoc w przygotowaniach do etapu gminnego dla OSP w Starym Bojanowie, a w szczególności Panu Łukaszowi Kurzawskiemu.