odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj182
ten tydzieńten tydzień3937
ten miesiącten miesiąc4545
od startuod startu559984

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

20190327 095744

galeria: XIX Gminne Dyktando Ortograficzne

   XIX już raz uczniowie szkół Gminy Śmigiel zmagali się w konkursie ortograficznym ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII pod patronatem Burmistrz Śmigla Małgorzaty Adamczak.

W tym roku gospodarzem spotkania byliśmy my, czyli Zespół Szkół w Starym Bojanowie. Zwycięzcami konkursu na etapie klas IV-VI zostali: Anna Nowak ze Śmigla, Aleksandra Wojciechowska z Czacza oraz Zofia Schoepe z naszej szkoły. Natomiast w kategorii klas VII -VIII oraz III gimnazjum pierwsze miejsce zajął Olaf Janicki ze Śmigla, kolejne zaś Iga Anna Markowska z Bronikowa oraz Klaudia Józefiak ze Śmigla.

Gratulujemy wszystkim podjętego wyzwania a zwycięzcom sukcesu.