odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj234
ten tydzieńten tydzień3989
ten miesiącten miesiąc4597
od startuod startu560036

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

20190325 103006

galeria: Rekolekcje 2019'

  W dniach 25- 27 marca przeżywaliśmy Szkolne Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem: W mocy Bożego Ducha. Rekolekcje prowadził Ojciec Arnold, franciszkanin. Podczas nauk rekolekcyjnych przypominał nam o darach i owocach Ducha Świętego.

Oglądaliśmy filmy: ” Sprawa Chrystusa„ oraz  „Tam, gdzie mieszka Bóg.” Braliśmy także udział w Drodze Krzyżowej. Na zakończenie rekolekcji podczas Mszy świętej wręczono wyróżnienia w konkursie: "Świat stworzony przez Boga", które otrzymali uczniowie klas I-V: Małgorzata Sikora, Wiktoria Zimniak, Stanisław Piechowiak, Zuzanna Lasocka, Tomasz Kurpisz, Maksymilian Mania, Maja Kowalska, Dominika Repak, Zofia Piechowiak, Madgalena Lasocka, Nicole Grześko, Dominika Dajewska i Emilia Dolata.

Gratulujemy!