odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj196
ten tydzieńten tydzień3951
ten miesiącten miesiąc4559
od startuod startu559998

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20190321 103237

galeria: I Dzień Wiosny w klasach I-III

   W tradycji naszej szkoły „Dzień Wiosny" to 21 marca. W tym dniu uczniowie klas I-III zawsze bardzo radośnie, pomysłowo żegnają zimę i witają nową porę roku.

W tym roku, poza tradycyjnym paleniem kukły Marzanny, dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawych warsztatach florystycznych przygotowanych we współpracy z rodzicami uczniów klasy II a, panią A. Roszkowiak i B. Maćkowską. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, a na zakończenie uczniowie otrzymali „Dyplom małego florysty”. Dzień wiosny pełen był piosenek i konkurencji sportowych przygotowanych przez uczniów poszczególnych klas. Nad całością czuwała pani M. Skrzypczak - wychowawca klasy IIa. Na zakończenie uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy.