odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj92
ten tydzieńten tydzień771
ten miesiącten miesiąc9223
od startuod startu457126

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20190222 WA0007

galeria: Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

    Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Dnia 21 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowo – walentynkowa. W imprezie uczestniczyli uczniowie klas 4 – 8 i kl. III gimnazjum. O oprawę muzyczną zadbali uczniowie SU, dj Mateusz, dj Kamil i dj Miłosz. Dyskotece karnawałowej towarzyszyło wiele atrakcji.

Pojawiły się konkursy, w których można było sprawdzić swój refleks w konkursie z krzesełkami, gibkość w konkurencji limbo czy też umiejętność tańca z balonem. Na korytarzu ustawiano ściankę walentynkową, na tle której można było wykonać pamiątkową fotkę. Wyróżniono także uczniów, którym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w stroje karnawałowe. Podczas zabawy można było zakupić słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów klas 7-8 i III gimnazjum.

  Dziękuję wszystkim uczniom, którzy przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów bawili się doskonale ;)