odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj123
ten tydzieńten tydzień3942
ten miesiącten miesiąc15820
od startuod startu591104

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

     INFORMACJA

   Jeśli znacie Państwo osoby pełnoletnie, które chciałyby wziąć udział w inscenizacji to poniżej przekazuję informację:

W związku z organizowaną inscenizacją historyczną z okazji 100. rocznicy wymarszu kompanii śmigielskiej do powstania wielkopolskiego, która odbędzie się 12 stycznia 2019 r. w Śmiglu informujemy, że poszukiwani są statyści, którzy chcieliby wziąć czynny udział w przedsięwzięciu.

 

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie stroju stylizowanego na epokę oraz ukończone 18 lat.

Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się do 20 grudnia 2018 r. telefonicznie tel. 65 5186 911 bądź osobiście pok. nr 21 (w godzinach pracy Urzędu Miejskiego Śmigla), lub za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcia stroju. Decyduje kolejność zgłoszeń i kwalifikacja co do zgodności stroju do epoki.

Inscenizacja odbędzie się w ramach zadania „Śmigielanie w drodze do Niepodległej” realizowanego przez Śmigielskie Towarzystwo Kulturalne we współpracy z Gminą Śmigiel.

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Gminy Śmigiel.

Z poważaniem

Anita Kasperska


Urząd Miejski Śmigla

pl. Wojska Polskiego 6

64-030 Śmigiel

tel. 65 5186 911

www.smigiel.pl