Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

w kolejnych dniach (18.04.2019 r., 19.04.2019 r., 23.04.2019 r.) będzie trwał bezterminowy strajk w szkole (pod warunkiem, że nie dojdzie dziś do porozumienia między związkami zawodowymi a przedstawicielami rządu, w wyniku czego strajk zostanie przerwany/ zakończony).

W tych dniach (czwartek, piątek, wtorek) zapewnioną opiekę mają dzieci z oddziałów przedszkolnych, których rodzice wcześniej złożyli odpowiednią deklarację.

Jednocześnie przypominamy, że w okresie wiosennej przerwy świątecznej (18.04.2019 r. – 23.04.2019 r.) nie będzie jeździł autobus szkolny.

Prosimy o codzienne sprawdzanie  informacji w mediach, na stronie internetowej szkoły oraz w e-dziennikach!

Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie

Tadeusz Ilmer

20190225 110702

galeria: Zawody sportowe

Uczniowie naszej szkoły w marcu reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych w piłce siatkowej i unihokeju.
Dziewczyny klas VII i III gimnazjum w turnieju piłki siatkowej, który odbył się w szkole w Przysiece Starej, pokonały gospodarzy i drużynę z Czacza. Tym samym wygrały w całym turnieju siatkówki. Podobna sytuacja miała miejsce w turnieju unihokeja. Nasze uczennice wygrywając zawody na szczeblu gminy, awansowały do powiatowych zawodów, gdzie zajęły czwarte miejsce. Natomiast chłopacy w zawodach w unihokeju w gminie zajęli czwarte miejscu. Również chłopacy w ostatnią sobotę marca brali udział w turnieju piłki nożnej organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie po rzutach karnych zajęli bardzo dobre, drugie miejsce, ulegając jedynie chłopakom ze Śmigla.

GRATULUJEMY I CZEKAMY NA KOLEJNE WIEŚCI SPORTOWE!

IMG 20190402 104733

galeria: X Powiatowy Konkurs Plastyczny

2 kwietnia 2019 roku w Kościańskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego ,,Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna''. Na konkurs wpłynęło niemal 600 prac.
   Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. W kategorii klas I-III wyróżnienie otrzymała Maja Kowalska, uczennica klasy IIIa i III miejsce Igor Kałek, uczeń klasy IIb. Wśród uczniów klas IV-VI wyróżnione zostały Natalia Rybicka i Magdalena Lasocka. Uczestnicy konkursu otrzymali upominki i dyplomy.
Gratulujemy!

Informacja dla Rodziców w pliku pdf