Informujemy, że z powodu strajku nauczycieli, zebrania z rodzicami dzieci

grup "0", Żabki i Misie zaplanowane na 15 kwietnia 2019 r. są odwołane.

Nie odbędzie się również szkolenie dla rodziców dotyczące wspierania rozwoju mowy.

Spotkania odbędą się w terminie późniejszym,

o czym zostaniecie Państwo powiadomieni.

IMG 20190329 100724

galeria: Tygryski i Motylki w Family Club

W piątek, 29 marca przedszkolaki z grup TYGRYSKI i MOTYLKI radośnie spędziły czas na placu zabaw w Family Club w Śmiglu. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności. Zabawy w szerszym gronie zawsze są atrakcyjne, ciekawsze, rozwijają psychikę i kształtują prawidłowo zachowania. Szaleństwa na różnych przyrządach są nie tylko ciekawą zabawą, ale także prawdziwą nauką. Dużą atrakcją okazały się zjeżdżalnie, basen z kulkami, trampoliny, labirynty oraz przejazd autobusem. Przedszkolaki z wycieczki wróciły zadowolone.

IMG 20190322 WA0005

galeria: I Dzień Wiosny "zerówkowiczów"

21 marca uczniowie z "zerówek" naszej szkoły wraz z przedszkolakami z gminy przywitały wiosnę na śmigielskim rynku. Były śpiewy, tańce. Każde przedszkole przystroiło gaik kwiatami w barwach narodowych.