odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj353
ten tydzieńten tydzień2583
ten miesiącten miesiąc9707
od startuod startu521942

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20180911 105312

galeria: Wroniawy - kl. III SP

   Od 10 do 12 września uczniowie klasy III naszej szkoły uczestniczyli wspólnie z kolegami z klas III ze Śmigla w zielonej szkole we Wroniawach. W pięknym pałacu nauczyli się wiele: poznali historię pałacu, dbali o porządek w swoim pokoju, sami ścielili łóżka, zdrowo się odżywiali, pisali pozdrowienia dla Rodziców na kartce pocztowej...  Uczestniczyli również w wielu zajęciach sportowych, dyskotece, karaoke oraz wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego w Kluczewie.

racot

   Liczna grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w XXV Biegu Olimpijskim im. Ireny Szewińskiej w Racocie. Niezależnie od zajętego miejsca, każdy uczestnik miał szansę na wygraną. W drodze losowania wśród wszystkich zawodników rower otrzymała Roksana Jakubowska z kl. VIIa.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ

PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE> REKRUTACJA DO SZKÓŁ

     Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

    W załączonym pliku przedstawiamy udział i sukcesy uczniów naszej szkoły w róznego rodzaju konkursach > KONKURSY 2017/2018

WP 20180607 005

galeria: Mistrzowie u Pani Burmistrz

    Dnia 7 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 3b odwiedzili Urząd Miasta. Podczas spotkania burmistrz Małgorzata Adamczak gratulowała mistrzom i laureatom Gminnych Konkursów: Ortograficznego „Mistrz Ortografii” klas II i III oraz Matematycznego „Mistrz Matematyki” klas III. Nagrodzeni zostali: Magdalena Lasocka - Laureatka Gminnego Konkursu Ortograficznego, zaś tytuł Mistrza Matematyki w Gminnym Konkursie Matematycznym wywalczyli uczniowie Nikodem Kosowski i Magdalena Lasocka. Laureatem tegoż konkursu został uczeń – Arkadiusz Nadolny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.