odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj263
ten tydzieńten tydzień631
ten miesiącten miesiąc5032
od startuod startu362022

l2 logo

 

  

 

 

 

DSCN2311

galeria: VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

        29 września 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM). Do tego typu akcji edukacyjnej przystąpiliśmy po raz drugi. Kilka dni przed ŚDTM na korytarzu na parterze pojawiła się gazetka informująca o akcji i zawierająca podpowiedzi jak szybko mnożyć niektóre liczby. Również na korytarzu w Domu Wiejskim wchodzący mogli przeczytać rymowanki ułatwiające zapamiętanie tabliczki mnożenia. W ostatni piątek września uczniowie wszystkich klas I - VII szkoły podstawowej oraz II - III gimnazjum uczestniczyli w pisemnym konkursie.

Czytaj więcej: VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IMG 8816

galeria: Noc naukowców

     29 września uczniowie klasy V Zespołu Szkół w Starym Bojanowie wzięli udział w Nocy Naukowców organizowanej przez uczelnie wyższe w Poznaniu. Głównym celem akcji było promowanie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Podczas tej wyjątkowej nocy uczestniczyliśmy w „Treningu Taekwondo z Mistrzem!” na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego.

Czytaj więcej: Noc naukowców

DSCN2249

galeria: Klasy III SP z wizytą w lesie

   Dnia 25.09.2017 klasy III a i III b SP wraz z wychowawcami, a w dniu 27.09.2017 klasa I a i I b oraz klasa II SP, udały się do Błotkowa w celu obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie jesienią.  Pan Truliński - myśliwy - oprowadził uczniów po lesie, dzieląc się z nimi ciekawostkami dotyczącymi roślin i zwierząt. Każdy wrócił do domu obdarowany prezentami natury. Lekcja przyrody w lesie była pouczająca i sprawiła wszystkim wiele radości.

Ilona Wieczorkowska

IMG 20170916 124028

galeria: Jubileuszowe X Biegi Przełajowe - Wilkowo Polskie

  W Wilkowie Polskim odbyły się Jubileuszowe X Biegi Przełajowe im. Franciszka Ratajczaka. Wśród uczestników znaleźli się także reprezentanci naszej szkoły. Miło nam poinformować, że Paulina Marciniak (kl. VI) zajęła II miejsce i Michał Marciniak (kl. IV) także II miejsce w kategorii biegów indywidualnych.

Gratulujemy!

gminny dzien przedszkolak

INFORMACJA

Rozkład jazdy autobusu szkolnego od 5 września br. TUTAJ

INFORMACJA DOTYCZĄCA UBEZPIECZENIA

Drodzy Rodzice

   Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły i Rada Rodziców przedszkola dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe.
Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A., reprezentowane przez p. Tomasza Kołowrotkiewicza z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Poniżej zamieszczamy następujące linki:

Wariant ubezpieczenia:

NNW Przedszkolne

NNW Szkolne

Ogólne Warunki Ubezpieczenia 2017

Tabela Trwałych Uszczerbków

Zgłoszenie zdarzenia - WNIOSEK

Polisa dla przedszkola: nr 92102279

Polisa dla szkoły: nr 92102278

W roku szkolnym 2017/2018 Opiekunem uczniów z tytułu obsługi ubezpieczenia jest p. Tomasz Kołowrotkiewicz z Poznania.

Wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia i zgłaszania wypadków należy kierować do niego.

Kontakt:

kom. 533 670 281
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.