odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj144
ten tydzieńten tydzień1431
ten miesiącten miesiąc1431
od startuod startu845778

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

INFORMACJA !!!

 

Zgodnie z § 18 ust. 2 pkt. 2 rozporządzenia MENiS z dnia

31 grudnia 2002 r. z póź. zm. w sprawie bezpieczeństwa

i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach,

dyrektor za zgodą organu prowadzącego

z dniem jutrzejszym tj. od czwartku 12.03. br.

zawiesza zajęcia w szkole i przedszkolu

do dnia 31 marca 2020 r.

Komunikat dla Rodziców

 

    Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie apeluje, by w miarę możliwości ograniczyć osobiste załatwianie spraw administracyjnych.

  Zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi, jakimi są telefon 65/5185-143 bądź e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    W związku z zawieszeniem zajęć w Zespole Szkół w Starym Bojanowie, w obawie o zdrowie pracowników informuję, że wszystkie dokumenty dt. rekrutacji do szkoły podstawowej i nowego przedszkola „Malowane Misie” należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem „klasa 1” lub „przedszkole” do opisanych pojemników znajdujących się w korytarzu szkoły.

    Zawieszenie pracy szkoły nie oznacza czasu wolnego od nauki, zachęcam uczniów do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole.
W najbliższym czasie nauczyciele będą wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu za pośrednictwem iDziennika. Szczególnie proszę  o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Również Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

   Proszę o śledzenie na bieżąco komunikatów o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez dyrektora szkoły za pośrednictwem strony internetowej szkoły.

   Ponadto informuję pracujących rodziców, którzy mają dziecko w wieku do 8 lat, że przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Wszystkie informacje dt. zasiłku znajdą Państwo na stronie internetowej ZUS.

20200305 105552

galeria: Młodzież zapobiega pożarom - etap gminny

   W dniu 5 marca 2020 r. odbyły się eliminacje gminne TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Jak co roku organizatorem turnieju była szkoła podstawowa w Śmiglu. Do konkursu przystąpili najlepsi uczniowie z całej gminy. Uczestnicy turnieju musieli odpowiedzieć na 40 pytań w grupie I (klasy I - VI) i w grupie II (klasy VII i VIII).

Uczniowie naszej szkoły również w tym roku zaprezentowali się bardzo dobrze. W grupie I Kamil Maćkowski zająl II miejsce, Dawid Szyrmer był III, a Julia Apolinarska była IV. Natomiast w grupie drugiej całe podium zajęli nasi uczniowie - Patrycja Szyrmer I miejsce, Joanna Spławska była II, a Michał Rzeźnik zdobył III miejsce.

W wyniku tego uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli miejsca od I do III zapewnili sobie udział w kolejnym etapie. Powiatowe zmagania odbędą się 13 marca 2018 r. w Nietążkowie.

Duże gratulacje dla naszych uczniów!!!

      Podziękowania za pomoc w przygotowaniach do etapu gminnego dla strażaków z OSP w Starym Bojanowie.

20200225 104908

galeria: Rekolekcje 2020'

   W tym roku szkolnym rekolekcje pod hasłem „Z Maryją w nowe czasy pragniemy ufnie iść” prowadził franciszkanin ojciec Jesse. Wyjątkowy charakter tych rekolekcji był związany z peregrynacją Ikony Jasnogórskiej Matki Bożej Częstochowskiej. Odbyły się konferencje rekolekcyjne, spowiedź święta i konkurs plastyczny .

Czytaj więcej: Rekolekcje 2020'

koronawirus

michal aleks

   W miniony piątek tj. 28 lutego br. Michał Rzeźnik oraz Aleksander Kochmański, uczniowie klas ósmych, reprezentowali naszą szkołę w X REGIONALNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO JUNIOR ENGLISH COMBAT, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi.

Czytaj więcej: Finaliści Junior English Combat

OBIADY - MARZEC 2020

Dni żywienia w miesiącu marcu 2020 r.:

klasy I-VIII - 22 dni x 4,00 zł tj. 88,00 zł

Odpłatność za obiady należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie od 1 do 6 marca 2020 r. uwzględniając czas operacji bankowych.

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Zespół Szkół w Starym Bojanowie

Numer konta: 97 8667 0003 0000 6044 2000 0060                                                                                      

Tytułem: opłata za obiad, imię, nazwisko dziecka, klasa, miesiąc