odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj391
ten tydzieńten tydzień391
ten miesiącten miesiąc4761
od startuod startu699547

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

IMG 20191114 WA0006

galeria: Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2019'

            Jak co roku w październiku obchodziliśmy Święto Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka we współpracy z nauczycielami zorganizowała dla uczniów kilka atrakcji w postaci konkursów. Uczniowie klas I-III przygotowali na tę okoliczność wspaniałe zakładki do książki. Wyłonienie zwycięzcy nie było łatwe. Ostatecznie jury przyznało 3 wyróżnienia i 3 miejsca.

Czytaj więcej: Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2019'

IMG 8641

galeria: Śniadanie daje moc

   Kolejny raz uczniowie klas 1-3 włączyli się w listopadzie do ogólnopolskiej akcji nt. zdrowego odżywiania. Najpierw przygotowali pyszne śniadania, wyłącznie ze zdrowych produktów. Były kanapki, sałatki, soki owocowe, szaszłyki. Następnie na sali gimnastycznej odbył się konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu. Klasa 2a przypomniała zasady zdrowego odżywiania, odśpiewaliśmy Hymn Świeżaków.

Czytaj więcej: Śniadanie daje moc

IMG 8593

galeria: Owocowo-warzywne kukuełki

   Uczniowie klas I-III wykonali na szkolny konkurs piękne kukiełki z warzyw i owoców. Wpłynęły 53 prace. Poziom prac, pomysłowość, oryginalność, staranność zachwycały wszystkich zwiedzających wystawę. Baranki z kalafiora, sowy z ananasa, pieski, skrzaty, a nawet Kulfon i Monika zawitali do szkoły.

Czytaj więcej: Owocowo-warzywne kukiełki

IMG 1417

galeria: Lekcja filmowa

          Dnia 4 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII a oraz VIII b po raz kolejny brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Filmowym – Lekcja Multimedialna 2 w 1 w Poznaniu. Podczas prelekcji: W świecie gatunków filmowych, uczniowie dowiedzieli się, czym jest konwencja gatunkowa, a także przekonali się, jakie elementy muszą znaleźć się w filmie, aby został on przyporządkowany do danego gatunku. Odkryli, jaka jest różnica między gatunkiem a rodzajem filmowym.

Czytaj więcej: W świecie gatunków filmowych

20191108 103652

galeria: Dla Niepodległej

   Dziś, na kilka dni przed Świętem Odzyskania Niepodległości, wszyscy uczniowie naszej szkoły spotkali się w uroczystej atmosferze, aby zaśpiewać Hymn Narodowy oraz obejrzeć przedstawienie dotyczące tego ważnego wydarzenia.

IMG 20191105 WA0000

galeria: Jesień w poezji...

    Choć jesień nie wszystkim kojarzy się dobrze, to jednak jedna z piękniejszych pór roku. Na drzewach pojawiają się kolorowe liście, a ciepłe promienie słoneczne ogrzewają leniwe popołudnia. Spacery po parku czy po lesie nabierają zupełnie nowych barw. Właśnie tak jesień widziało wielu znanych poetów, a uczniowie naszej szkoły dostojnie recytowali ich wiersze. Szkolny Konkurs Recytatorski: Jesień w poezjiodbył się 31 października w bibliotece. Wzięło w nim udział 21 osób.

Czytaj więcej: Jesień w poezji...

DSC 8562

galeria: Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

   Dnia 24 października 2019 roku odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia dzieci z klas pierwszych Zespołu Szkół w Starym Bojanowie. To był wyjątkowy dzień i wszyscy zapamiętamy go na długo. Na specjalne zaproszenie w uroczystości tej wzięli udział: Rodzice pierwszoklasistów, przedstawiciele Rady Rodziców, Dyrekcja, nauczyciele klas I-III, uczniowie klas: 2a, 2b, 3a, 3b oraz najważniejsi w tym dniu - uczniowie klasy 1a i 1b.

Czytaj więcej: Niedawno przedszkolaki, teraz już pierwszaki...

    INFORMACJA

     Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że od miesiąca grudnia 2019 r. płatności za obiady będzie można dokonywać wyłącznie przelewem lub w Banku Spółdzielczym w Śmiglu (nie będzie możliwości wykupienia obiadów za gotówkę w szkole).

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Zespół Szkół w Starym Bojanowie

Numer konta: 97 8667 0003 0000 6044 2000 0060      

Tytułem: opłata za obiad, imię, nazwisko dziecka, klasa, miesiąc                                                                                      

                                                                                                                                                                                   

Dni żywienia w miesiącu grudniu 2019 r.:

klasy I-VIII - 14 dni x 4,00 zł tj. 56,00 zł

Odpłatność za obiady należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie od 1 do 6 grudnia 2019 r., uwzględniając czas operacji bankowych.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły - tel. 65 5185-143.

 

Załączniki:

DEKLARACJA KORZYSTANIA Z OBIADÓW

OŚWIADCZENIE O REZYGNACJI Z OBIADÓW

Powyższa informacja wraz z załącznikami znajdować się będzie rownież w zakładce DLA RODZICÓW