odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj39
ten tydzieńten tydzień641
ten miesiącten miesiąc18483
od startuod startu748177

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Uwaga Uczniowie i Rodzice!

      29 października br.(tj.wtorek) koło Domu Wiejskiego, w godz. 800-1200 zorganizowana jest ponowna zbiórka elektroodpadów (monitory, klawiatury, telewizory, pralki,itp.). Jest to kontynuacja akcji przy współpracy z firmą Polcopper. Prosimy o przyłączenie się do niej, tym bardziej że uzyskane ze sprzedaży pieniądze, przekazane będą na zakup pomocy dydaktycznych dla klas I - III.

 

                                                                                                               Nauczyciele klas I - III

muszkaSamorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów z kl. IV - VI szkoły podstawowej i kl. I - III gimnazjum na dyskotekę szkolną.

     Odbędzie się ona 29 października br. (tj.wtorek) w godz. od 1630 - 1930 w świetlicy szkolnej.

     W związku z tym, że 30 października obchodzimy w naszej szkole DZIEŃ SPÓDNICY, preferowanym strojem dla dziewczyn jest spódnica (mini, midi, maxi), a dla chłopaków krawat lub muszka.

Cena biletu:

- dla dziewczyn w spódnicy - 2zł, w spodniach - 2,5

- dla chłopców "pod krawatem" lub w muszce - 2zł, bez któregoś z ww elementów - 2,5.

W czasie trwania dyskoteki będzie można zakupić ciasto i napój.

                                                                     

                                                                 Zapraszamy do zabawy!

                                                                                   

puchar09

      Zapraszamy Was, drodzy Uczniowie, do rywalizacji o tytuł Super Klasy! Przy tej okazji możecie pokazać się z najlepszej strony, nie tylko jeśli chodzi o naukę! Udzielacie się przecież w akcjach charytatywnych, bierzecie udział w konkursach, organizujecie imprezy klasowe, dbacie o wygląd Waszych sal... Warto to wszystko pokazać!!! Najważniejsze jest jednak to, że możemy wszyscy świetnie się bawić i uczyć zdrowej rywalizacji.

Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce SU lub tutaj: plik pdf

dostępne wkrótce

     pasowanie

 

     Dnia 22 października br., o godz. 13.30 w sali Domu Wiejskiego, odbyła się uroczystość

Pasowania na Przedszkolaka.

Dzieci 3 i 4-letnie z naszego przedszkola, w obecności zaproszonych rodziców, rodzeństwa oraz pani wicedyrektor Elżbiety Nowak, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły.

Czytaj więcej: Pasowanie na Przedszkolaka

      W piękny sobotni poranek (5.10.br.) grupa 150 osób (dzieci i rodzice) na czele z Księdzem Proboszczem i katechetami uczciła wielkiego Polaka, Jana Pawła II, biorąc udział w 12 Rajdzie Różańcowym do Górki Duchownej. Oprócz dzieci ze szkoły w Starym Bojanowie, tradycyjnie w Rajdzie uczestniczyli uczniowie leszczyńskiej szkoły oraz po raz pierwszy uczniowie z Bronikowa. W Górce Duchownej Ksiądz Proboszcz odprawił Mszę Św., a później był czas na wspólną zabawę: smażenie kiełbasek na ognisku i udział w różnych grach i zabawach przygotowanych przez SCK.

 

galeria dostępna na stronie: http://parafiastarebojanowo.pl/galeria.htm?dir=Rok_2013/16_Rajd_Rozancowy_-_05.10.2013

 

 

Dzień Uśmiechu

36

     4 października br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. Na przerwach każda uśmiechnięta osoba została obdarowana przez przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego wykonaną na tę okazję UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ.

Czytaj więcej: Dzień Uśmiechu

     2013-09-19 12.22.51 galeria: Sprzątanie świata i wizyta w Polcopperze

     We wrześniu - jak co roku - nasza szkoła przyłaczyła się do akcji Sprzątania Świata. Dotyczyła ona wszystkich uczniów szkoły, od najmłodszych po gimnazjalistów. Wszyscy gromadzili i segregowali śmieci w kontenerze dostarczonym przez firmę Polcopper. Dodatkowo klasy II gimnazjum udały się na ulice Satego Bojanowa, aby zaprowadzić na nich nieco porządku. Niespodzianką dla nich na zakończenie było ognisko w Bruszczewie.

Czytaj więcej: Sprzątanie świata i wizyta w Polcopperze