odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj158
ten tydzieńten tydzień1722
ten miesiącten miesiąc484
od startuod startu695270

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

DSC00206

galeria: Dzień Babci w kl.IIIb

     "Gdy babcia była mała" - pod takim hasłem odbyło się spotkanie z panią Bogumiłą Fornalik z okazji Dnia Babci w klasie 3b. Pani Bogunia opowiadała uczniom, jak spędzała czas, gdzie się uczyła, jak było w szkole, gdy była małą dziewczynką.

Czytaj więcej: Dzień Babci w kl.3b

skarby śniegu

galeria: "Skarby śniegu"

     Podczas ferii dla młodszych dzieci dziewczynki ze Szkolnego Koła Caritas przygotowały konkurs tematyczny na podstawie filmu „Skarby śniegu”. Najpierw dzieci obejrzały film, a póżniej wykonały portret jednej z postaci.

Czytaj więcej: "Skarby śniegu"

Uczniowie naszej szkoły spełniają marzenie chorej dziewczynki - wysłaliśmy kartki

z życzeniami zdrowia, radości i uśmiechu.

nikola

galeria: Kartka dla Nikoli

Nikola Kubiak ze Swarzędza 6 lutego skończyła 6 lat. Dziewczynka jest ciężko chora na nowotwór złośliwy. Jej marzeniem było dostać mnóstwo kartek, dlatego i my przyłączyliśmy do akcji.

FERIE I SPORT

DSC07985

galeria: Bowling

 

    W przedostatnim dniu ferii grupa gimnazjalistów wraz z opiekunami wyjechała na bowling do Leszna. Czas ten uczniowie spędzili na rozgrywkach w trzech grupach. Rywalizacja między poszczególnymi graczami była bardzo zacięta. Gra dostarczyła im dużo dobrej zabawy i wprowadziła w doskonały humor. Zabawa była tak wyczerpująca, że nie obyło się bez wizyty w McDonald’s.

Uwaga Uczniowie!!!

     Macie okazję uczestniczyć w kursie językowym, który łączy się z dzięsięciodniowym wyjazdem do Londynu. Szczegółowych informacji udzielą Wam nauczyciele języka angielskiego.

 

IMG 0016  

galeria: X Jubileuszowy Pedro's Cup  

 

     31 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w X Jubileuszowym Pedro's Cup Bydgoszcz 2014 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka".

     ZEBRANIE Z RODZICAMI

 

    30 stycznia br. odbyło się zebranie z rodzicami uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Dyrektor przedstawił na nim osiągnięcia edukacyjne uczniów w pierwszym półroczu oraz wyniki próbnych egzaminów gimnazjalnych przeprowadzonych w grudniu 2013r. Zwrócił też uwagę na problemy wychowawcze, aby zapobiegać takim w przyszłości. Na zakończenie podziękował rodzicom za duże zaangażowanie w życie szkoły i poprosił o większą współpracę, szczególnie w sprawach wychowawczych.

Zdjęcie2092 Zdjęcie2094

 

Gratulujemy uczennicom, które reprezentowały szkołę

w Gminnych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Dziewcząt

i zajłęły II miejsce!