odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj176
ten tydzieńten tydzień1463
ten miesiącten miesiąc1463
od startuod startu845810

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Konkurs plastyczny "Papież Jan Paweł II i dzieci"

dla uczniów klas I-V

w ramach projektu
Dar na stulecie – idea na 100. rocznicę urodzin
Karola Wojtyły.

 

Praca wykonana na kartce wielkości A-4. Podpisana na odwrocie. Technika dowolna(płaska). Termin składania prac mija 30 maja (proszę o wykonanie zdjęcia i przesłanie na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Utworzymy galerię pt. "Jan Paweł II i dzieci" na stronie internetowej szkoły (oryginały proszę zachować, gdy wrócimy do szkoły, przeprowadzimy konkurs). Ocenie podlegać będzie: zgodność z tematem, samodzielność, estetyka pracy i kreatywność.

UWAGA!

     W związku z ogłoszeniem przez Pana Premiera o możliwości powrotu dzieci do przedszkola Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie zwraca się z prośbą o poinformowanie wychowawców poszczególnych grup, czy jesteście Państwo zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Informację prosimy przekazać do dnia 5 maja 2020 r.

WYTYCZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO I MINISTRA ZDROWIA DLA PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Informacja dla Ósmoklasistów

Zapoznajcie się z harmonogramem egzaminu, który już niebawem.

Szczegóły znajdziecie w załączonym pliku > HARMONOGRAM

WYKAZ DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2020/2021

WYKAZ DZIECI

Drodzy Rodzice,

wasz głos jest bardzo cenny i chcielibyśmy go uwzględnić w dalszej organizacji pracy w systemie zdalnym.  Dlatego zwracamy się z prośbą, żebyście wspólnie ze swoimi dziećmi wypełnili poniższą ankietę.

Celem przeprowadzenia poniższej ankiety jest uzyskanie informacji zwrotnej na temat funkcjonowania nauczania zdalnego w naszej szkole. Chcielibyśmy wykorzystać wnioski, wypracować rekomendacje, aby usprawnić nauczanie realizowane w takim trybie.

 

ANKIETA KLASY I-III

ANKIETA IV-VIII

Szanowni Państwo,
 
Podejmując się organizacji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców", która uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej, nie spodziewaliśmy się wystąpienia zagrożenia, z którym dziś wszyscy się mierzymy. Kierując się poczuciem odpowiedzialności dostosowaliśmy naszą inicjatywę do warunków, w których funkcjonujemy od kilku tygodni, i w których zapewne będziemy musieli żyć w nadchodzących dniach i tygodniach. Bezpośrednio po podjęciu decyzji o zawieszeniu zajęć szkolnych przekształciliśmy naszą akcję tak, by wesprzeć proces domowej edukacji dzieci. W każdą środę i każdy piątek na naszej stronie www.crl.org.pl publikujemy darmowe materiały dla rodziców do wspólnej nauki z dziećmi. Nasze działanie spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony samych rodziców, którzy chętnie korzystają z treści, które przygotowujemy. Zależy nam na tym, by jak największe grono dzieci mogło skorzystać z naszej inicjatywy.
 
Bezpośredni link do materiałów:
 
 
Link do filmiku:
 
 
 
Z wyrazami szacunku,
 
Dawid Wiejata
 
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"
 

zyczenia

KOMUNIKAT

     Ze względu na szerzącą się epidemię koronawirusa i sytuację, w jakiej znalazły się wszystkie przedsiębiorstwa, podjęta została decyzja o przeprowadzeniu rekrutacji do istniejącego już przedszkola w Starym Bojanowie. Obecne warunki mogą wpłynąć na płynność wykonywanych prac, co może spowodować powstanie nowej inwestycji w późniejszym czasie.

Czytaj więcej: KOMUNIKAT