odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj233
ten tydzieńten tydzień3072
ten miesiącten miesiąc6248
od startuod startu389339

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

Uwaga Uczniowie!!!

     Macie okazję uczestniczyć w kursie językowym, który łączy się z dzięsięciodniowym wyjazdem do Londynu. Szczegółowych informacji udzielą Wam nauczyciele języka angielskiego.

 

IMG 0016  

galeria: X Jubileuszowy Pedro's Cup  

 

     31 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w X Jubileuszowym Pedro's Cup Bydgoszcz 2014 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka".

     ZEBRANIE Z RODZICAMI

 

    30 stycznia br. odbyło się zebranie z rodzicami uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Dyrektor przedstawił na nim osiągnięcia edukacyjne uczniów w pierwszym półroczu oraz wyniki próbnych egzaminów gimnazjalnych przeprowadzonych w grudniu 2013r. Zwrócił też uwagę na problemy wychowawcze, aby zapobiegać takim w przyszłości. Na zakończenie podziękował rodzicom za duże zaangażowanie w życie szkoły i poprosił o większą współpracę, szczególnie w sprawach wychowawczych.

Zdjęcie2092 Zdjęcie2094

 

Gratulujemy uczennicom, które reprezentowały szkołę

w Gminnych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Dziewcząt

i zajłęły II miejsce!

     Uczniowie zainteresowani udziałem w Turnieju Wiedzy Pozarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom" znajdą w pliku pdf pytania konkursowe z odpowiedziami.

    DSC 8558 1024x768

galeria: Dzień Babci i Dzień Dziadka kl.2b

     Dnia 22 stycznia br. uczniowie klasy IIb zaprosili swe Babcie i Dziadków do sali Domu Wiejskiego na uroczystość. Wnuczkowie zaprezentowali inscenizację baśni „O 12 miesiącach” wg H. Januszewskiej oraz wiązankę wierszy i piosenek. Było „100 lat”, życzenia, prezenty i laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dzień Dziadka w kl.2b

IMG 1880

galeria: 50-lecie szkoły!

Uroczystość 50-lecia szkoły była okazją do podsumowań i wielu wspomnień.

Obchody rocznicy rozpoczęły się już w czwartek od Mszy Św. w kościele Św. Teresy w Starym Bojanowie. Obecne były sztandary szkoły i delegacja Kombatantów. O oprawę muzyczną zadbała Schola.

Czytaj więcej: 50-lecie szkoły!

babcia i dziadek

galeria: Dzień Babci i Dzień Dziadka

     Dziś, 21 stycznia, dziewczynki ze Szkolnego Koła Caritas odwiedziły Babcie i Dziadków ze Starego Bojanowa z bukiecikiem kwiatków, własnoręcznie zrobionymi laurkami oraz z życzeniami od uczniów naszej szkoły. Miejmy nadzieję, że gromkie "100 lat" było miłą niespodzianką!