odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj154
ten tydzieńten tydzień1504
ten miesiącten miesiąc4336
od startuod startu312790

l2 logo

 

  

 

 

 

p.2

galeria: Zawody pływackie

   Wszyscy uczniowie z klas trzecich, którzy uczestniczyli w projekcie "Pływanie-moje nowe hobby", zostali zaproszeni przez Panią Burmistrz do zaprezentowania swoich umiejętności w rywalizacji z innymi. W dniu 21.06.17 r. uczniowie  z klas trzecich z całej gminy spotkali się na basenie w Lesznie.

Czytaj więcej: Zawody pływackie

WP 20170614 001

galeria: Podsumowanie konkursów w kl. I-III

   Na przełomie maja i czerwca w klasach I- III odbyło się wiele konkursów. Najważniejsze z nich to szkolny konkurs matematyczny i ortograficzny. W obu konkursach wzięło udział łącznie 69 dzieci. W konkursie matematycznym każdy uczestnik musiał rozwiązać pięć zadań z treścią. Oto nazwiska laureatów konkursu matematycznego.

Czytaj więcej: Podsumowanie konkursów w kl. I-III

u burm.1 u burm.2

    Mistrzowie ortografii i wicemistrzowie matematyki wraz z wychowawcami zostali zaproszeni i nagrodzeni przez Panią Burmistrz. Dzieci otrzymały dyplomy i bony do realizacji w księgarni. Wychowawcy otrzymali podziękowania i piękne róże. Nasi Mistrzowie Ortografii to: Igor Hojan i Dominika Dajewska z klasy IIIb, prowadzonej przez p.Krystynę Nyczkę, a Wicemistrzowie Matematyki to: Kamil Maćkowski i Olga Dorsz z klasy II a, prowadzonej przez p.Urszulę Górzną.

IMG 20170530 WA0001

  • galeria: Festiwal zawodów 2017'
  •    30 maja uczennice klas II gimnazjum - Magdalena Kasztelan, Paulina Czech, Natalia Biała, Aleksandra Franek i Karolina Poloszyk zorganizowały w ramach projektu edukacyjnego „Festiwal zawodów”. Celem projektu było przede wszystkim zapoznanie gimnazjalistów i uczniów klas szóstych z różnymi zawodami.

Czytaj więcej: Festiwal zawodów

DSC03629

galeria: Wycieczka klas II do Wrocławia

   Klasy II odwiedziły Wrocław. A najlepszym komentarzem i relacją są sprawozdania z wyjazdu napisane przez uczniów. Zapraszamy do galerii.