odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj249
ten tydzieńten tydzień3366
ten miesiącten miesiąc15244
od startuod startu590528

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

INFORMACJA
 
     Informuję, że Burmistrz Śmigla jako reprezentant Gminy Śmigiel podpisała porozumienia o udostępnienie gabinetu stomatologicznego z panem Krzysztofem Kapek, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Krzysztof Kapek Poradnia Stomatologiczna „ASMED” w Śmiglu. Świadczenia stomatologiczne, profilaktyka świadczeń stomatologicznych oraz współpraca dentysty z pielęgniarką, higienistką szkolną, dyrektorem szkoły w zakresie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyki próchnicy zębów u uczniów odbywać się będzie w gabinecie znajdującym się w Śmiglu przy ul. Skarzyńskiego 5a i świadczone będzie przez dr Alicję Celichowską. Wizyty w gabinecie w ramach porozumienia mogą odbywać się w piątki w godzinach od 9:00 do 13:00.
 
Z poważaniem
Danuta Szczepaniak
Kierownik Wydziału Organizacyjnego
tel. 65-518-69-06
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pielegniarka

Pismo burmistrz Małgorzaty Adamczak

na okoliczność rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

Wykaz podręczników do nauczania religii w roku szkolnym 2019/2020

Podręcznik dla dzieci pięcioletnich

Jesteśmy dziećmi Bożymi

(red.) J. Szpet, D. Jackowiak

Wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań

Czytaj więcej: Podręczniki do religii

PLYWANIE1  PLYWANIE2

  Podsumowaniem nauki pływania przez naszych uczniów były zawody pływackie. Zuzanna Rzeźnik zdobyła III miejsce w pływaniu dziewcząt (zdj.1). Na drugim zdjęciu najmłodsi uczniowie klasy III.

IMG 20190614 110731

galeria: „English is easy” - klasy I-III

   W piątek tj. 14 czerwca br. odbył się w naszej szkole II Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English is easy” dedykowany dla uczniów klas I – III SP. Miło nam poinformować, iż nasza drużyna Super Team, w składzie Zuzanna Rzeźnik kl.IIIa, Igor Kałek kl.IIb oraz Tomasz Kurpisz kl.IIa, wywalczyła I miejsce i tym samym utrzymała tytuł mistrza z poprzedniego roku.

W tym roku oprócz gospodarzy do konkursu przystąpiły trzy szkoły: z Czacza (Stars – II miejsce), Śmigla (Little Heroes – III miejsce) i Starej Przysieki Drugiej (Busy Bees – IV miejsce).

Najmłodsi uczniowie zmagali się z licznymi konkurencjami: śpiewali piosenki, grali w kalambury i grę planszową, czytali łamańce językowe, literowali bardzo długie wyrazy angielskie, czy też rysowali obrazek według wskazówek nauczyciela.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i dziękujemy za wspaniała zabawę!

Językowcy

20190528 120704
"Walkę z bykami" rozpoczęli już w kl.I. 15 maja 2019r. najlepsi uczniowie klas II i III przystąpili do szkolnego etapu Konkursu Ortograficznego. W klasach II najlepiej napisał dyktando Tomasz Kurpisz, zaraz za nim Zofia Tyrakowska i Igor Kałek. Wśród trzecioklasistów zwyciężyła Zuzanna Rzeźnik, Maja Kowalska i Amadeusz Landzwojczak. Właśnie oni reprezentowali naszą szkołę tym razem w Bronikowie w  Gminnym Konkursie Ortograficznym o Nagrodę Burmistrza Śmigla. Nasi uczniowie byli wśród najlepszych.
Tytuł "Mistrza Ortografii" zdobył Tomasz Kurpisz (IIa) i Igor Kałek (IIb), którzy napisali bezbłędne prace. Nikt z trzecioklasistów nie wywalczył miana "Mistrza Ortografii".

                                               Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.