odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj145
ten tydzieńten tydzień145
ten miesiącten miesiąc6575
od startuod startu409692

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

WP 20180607 005

galeria: Mistrzowie u Pani Burmistrz

    Dnia 7 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 3b odwiedzili Urząd Miasta. Podczas spotkania burmistrz Małgorzata Adamczak gratulowała mistrzom i laureatom Gminnych Konkursów: Ortograficznego „Mistrz Ortografii” klas II i III oraz Matematycznego „Mistrz Matematyki” klas III. Nagrodzeni zostali: Magdalena Lasocka - Laureatka Gminnego Konkursu Ortograficznego, zaś tytuł Mistrza Matematyki w Gminnym Konkursie Matematycznym wywalczyli uczniowie Nikodem Kosowski i Magdalena Lasocka. Laureatem tegoż konkursu został uczeń – Arkadiusz Nadolny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WP 20180605 004

galeria: Dzień Dziecka w klasach I-III SP

   We wtorek, 5 czerwca uczniowie klas najmłodszych wyruszyli na wspólną wycieczkę do Racotu. Miejscem świętowania Dnia Dziecka była szkółka leśna. Znalazło się tam dużo miejsca na wspólną zabawę, gry w piłkę, pląsy, śpiewy, obserwacje przyrodnicze. Pani leśnik zabrała dzieci na spacer i bardzo ciekawie opowiadała o życiu w lesie, etapach wzrostu drzew... Były również niespodzianki. Dzieci piekły nad ogniskiem kiełbaski. Spożyły smaczne lody ufundowane przez Radę Rodziców, otrzymały od Nadleśnictwa  książeczki o owadach. Na koniec nauczyły się nowego pląsu. Dzień Dziecka sprawił wszystkim wielką radość.

Szanowni Państwo,

z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „Rozporządzenie RODO”).

Proszę o zapoznanie się > Rozporządzenie RODO

      20180530 091003
 
   W minioną środę tj. 30 maja br. odbył się gminny konkurs języka angielskiego "English is Easy" dla klas I-III szkoły podstawowej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkoły z Czacza, Śmigla, Drugiej Przysieki Starej oraz Starego Bojanowa. Celem konkursu było przede wszystkim sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności językowych w nietypowych konkurencjach, integracja oraz świetna zabawa z jezykiem angielskim.

Czytaj więcej: "English is Easy" - gminny konkurs języka angielskiego

DSC09267

galeria: Dzień Matematyczny

     Dnia 30.05.2018 r. w szkole obchodziliśmy Dzień Matematyczny. Z tej okazji uczniowie klas IV-VII SP oraz gimnazjum mieli do wykonania różne zadania. Każda klasa zrobiła plakat oraz prezentację na zadany temat w ramach projektu matematycznego. Uczniowie rozwiązywali również łamigłówki matematyczne, a przedstawiciele klas brali udział w matematycznym torze przeszkód. Rozwiązany też został konkurs „Moja litera Pi”.

IMG 20180517 154815

galeria: Dzień Rodziny

   Dnia 17 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. Z tej okazji uczniowie klas I-III szkoły podstawowej wykonali rysunek na temat: „Jak wspólnie spędzamy czas z rodziną”, a starsi uczniowie wykonali motylki z sentencjami na temat rodziny.

Przybyli w tym dniu rodzice zostali obdarowani motylkami i oddawali głos na najpiękniejszy - ich zdaniem - rysunek. Po podliczeniu głosów okazało się, że prace Julii Kaźmierowskiej z kl. I a, Leny Grześkowiak z kl. II i Dominiki Repak z kl. III b zdobyły najwięcej głosów.

Rodzicom dziękujemy za głosowanie, a zwycięzcom gratulujemy.