odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj145
ten tydzieńten tydzień145
ten miesiącten miesiąc6575
od startuod startu409692

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

dzienchlopca2a

Dzień Chłopca w klasie IIa

20180927 085208

galeria: Dzień Głośnego Czytania

   Uczniowie klasy IIa i IIIa uczestniczyli w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania w bibliotece filialnej w Starym Bojanowie. Wysłuchali opowieści "Gang Słodziaków".

IMG 0450

galeria: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

     28 września 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Powoli tradycją staje się, że włączamy do wspólnej zabawy tabliczką społeczność Starego Bojanowa, rodziców, wszystkich pracowników szkoły i przede wszystkim uczniów. W tym dniu uczniowie wszystkich klas II-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum wzięli udział w krótkim teście sprawdzającym znajomość tabliczki mnożenia.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IMG 20180914 094857

galeria: "Sprzątanie świata" - turniej odpadowy w kl. I-III SP

    Uczniowie klas I-III SP wzięli udział w turnieju, który dotyczył prawidłowego postępowania z odpadami i zasad ich segregacji. Przeprowadzony został przez KZGRL z okazji "Sprzątania świata". W rywalizacji międzyklasowej najlepiej wypadła kl. IIa, zaraz za nią znalazła się kl. IIIa, a miejsce III zajęła kl. IIb.

IMG 20180911 105312

galeria: Wroniawy - kl. III SP

   Od 10 do 12 września uczniowie klasy III naszej szkoły uczestniczyli wspólnie z kolegami z klas III ze Śmigla w zielonej szkole we Wroniawach. W pięknym pałacu nauczyli się wiele: poznali historię pałacu, dbali o porządek w swoim pokoju, sami ścielili łóżka, zdrowo się odżywiali, pisali pozdrowienia dla Rodziców na kartce pocztowej...  Uczestniczyli również w wielu zajęciach sportowych, dyskotece, karaoke oraz wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego w Kluczewie.

racot

   Liczna grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w XXV Biegu Olimpijskim im. Ireny Szewińskiej w Racocie. Niezależnie od zajętego miejsca, każdy uczestnik miał szansę na wygraną. W drodze losowania wśród wszystkich zawodników rower otrzymała Roksana Jakubowska z kl. VIIa.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ

PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE> REKRUTACJA DO SZKÓŁ

     Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

    W załączonym pliku przedstawiamy udział i sukcesy uczniów naszej szkoły w róznego rodzaju konkursach > KONKURSY 2017/2018