odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj85
ten tydzieńten tydzień2321
ten miesiącten miesiąc8523
od startuod startu534927

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

KONKURS

           Zapraszamy uczniów kl. I-VII SP oraz II-III gimnazjum do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Matki. Konkurs polega na zapoznaniu się z treścią wiersza i zilustrowaniu wybranej zwrotki w dowolnej formie plastycznej w formacie A4.

            Teksty do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w bibliotece szkolnej.

            Opisane prace (imię, nazwisko, klasa, nr ilustrowanej zwrotki) należy oddawać do 24 maja br. u p. K. Matczak lub I. Woś-Sochackiej.

          Prezentacja prac będzie miała miejsce w czasie festynu sportowego dn. 26 maja

Teksty:

T. Kubiak

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny - Dzień Matki

siatka1  siatka2

   15 maja nasza szkoła była gospodarzem Powiatowych Mistrzostw w Siatkówce Plażowej klas gimnazjalnych. Kajetan Frydrych i Miłosz Domagała zajęli II miejsce i zakwalifikowali się tym samym do etapu rejonowego, który odbędzie się 25 maja br. Dziewczyny zajęły miejsce IV.

Gratulujemy!

20180509 085956

galeria: Kocham CIę, Polsko!

     Święto Konstytucji 3 Maja uczniowie Zespołu Szkół w Starym Bojanowie uczcili udziałem w teleturnieju KOCHAM CIĘ, POLSKO! Przedstawiciele klas rywalizowali między sobą w siedmiu konkurencjach. Zmierzyli się między innymi w literowaniu wyrazów, znajomości polskich przysłów i cytatów. Wśród konkurencji pojawiły się także ważne wydarzenia, urodziny i biografie znanych osób oraz zagadki muzyczne.

Czytaj więcej: Kocham CIę, Polsko!

znak aktywny

WP 20180411 003

galeria: Gminne Zawody Sportowe I-III SP

    Dnia 11 kwietnia br. uczniowie klas I-III brali udział w Gminnych Zawodach Sportowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Śmiglu. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie. Ostatecznie uczniowie klasy I wywalczyli V miejsce, drugoklasiści – II miejsce, a uczniowie klasy III – IV miejsce. Gratulujemy!

IMG 20180423 103648

galeria: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy.

    Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wzięli udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Gimnazjaliści, jako ubiegłoroczni zwycięzcy, mieli możliwość wystawienia dwóch, trzyosobowych drużyn.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy.

IMG 20180425 WA0000

galeria: Biegi przełajowe Śmigiel

  25 kwietnia w Śmiglu odbyły się Gminne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentowali nas uczniwie szkoły podstawowej i gimnazjum. Dziewczynki z kl. IV i kl. VI zajęły I miejsce. Chłopcy z kl. IV uplasowali się na miejscu II, a gimnazjaliści z kl. II na miejscu I. Zdobyte I miejsca gwarantują nam udział w etapie powiatowym.

Gratulujemy!

IMG 20180421 120903

galeria: Rajd rowerowy

   21 kwietnia br. 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XV Śmigielskiej Wiośnie Turystycznej. Meta miała miejsce w Starym Bojanowie, gdzie przygotowano gry i zabawy rekreacyjne. Za udział w konkursach nagrody rzeczowe otrzymali: Julia Bobowska, Krystian Skrzypczak i Tymoteusz Sochacki.

racot

  17 kwietnia w Biegach Przełajowych w Racocie wzięło udział 26 uczniów.