odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj455
ten tydzieńten tydzień455
ten miesiącten miesiąc4825
od startuod startu699611

l2 logo

 

  

 

 

 

misja

DSCN0004

galeria: Klasy II w Bibliotece Wiejskiej

   We wtorek, 24 września uczniowie klas drugich odwiedzili Bibliotekę Wiejską w Starym Bojanowie. Celem spotkania było zwiedzanie biblioteki oraz poznanie pracy bibliotekarza. Choć biblioteka jest mała, dostarczyła drugoklasistom wielu wrażeń. Niektórzy odwiedzili to miejsce pierwszy raz, inni są stałymi czytelnikami. Uczniowie zapoznali się z wyposażeniem biblioteki, rozwiązali krzyżówkę, przypomnieli sobie zasady wypożyczania książek oraz ich szanowania. Mieli również możliwość pooglądania wielu ciekawych pozycji, niektórzy skorzystali z okazji i je wypożyczyli. Na pamiątkę każdy otrzymał zakładkę do podręcznika.

INFORMACJA
 
     Informuję, że Burmistrz Śmigla jako reprezentant Gminy Śmigiel podpisała porozumienia o udostępnienie gabinetu stomatologicznego z panem Krzysztofem Kapek, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Krzysztof Kapek Poradnia Stomatologiczna „ASMED” w Śmiglu. Świadczenia stomatologiczne, profilaktyka świadczeń stomatologicznych oraz współpraca dentysty z pielęgniarką, higienistką szkolną, dyrektorem szkoły w zakresie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyki próchnicy zębów u uczniów odbywać się będzie w gabinecie znajdującym się w Śmiglu przy ul. Skarzyńskiego 5a i świadczone będzie przez dr Alicję Celichowską. Wizyty w gabinecie w ramach porozumienia mogą odbywać się w piątki w godzinach od 9:00 do 13:00.
 
Z poważaniem
Danuta Szczepaniak
Kierownik Wydziału Organizacyjnego
tel. 65-518-69-06
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pielegniarka

Pismo burmistrz Małgorzaty Adamczak

na okoliczność rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

Wykaz podręczników do nauczania religii w roku szkolnym 2019/2020

Podręcznik dla dzieci pięcioletnich

Jesteśmy dziećmi Bożymi

(red.) J. Szpet, D. Jackowiak

Wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań

Czytaj więcej: Podręczniki do religii

PLYWANIE1  PLYWANIE2

  Podsumowaniem nauki pływania przez naszych uczniów były zawody pływackie. Zuzanna Rzeźnik zdobyła III miejsce w pływaniu dziewcząt (zdj.1). Na drugim zdjęciu najmłodsi uczniowie klasy III.