odwiedziło nas:

dzisiajdzisiaj132
ten tydzieńten tydzień686
ten miesiącten miesiąc6215
od startuod startu339407

l2 logo

 

  

 

 

 

WP 20180411 003

galeria: Gminne Zawody Sportowe I-III SP

    Dnia 11 kwietnia br. uczniowie klas I-III brali udział w Gminnych Zawodach Sportowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Śmiglu. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie. Ostatecznie uczniowie klasy I wywalczyli V miejsce, drugoklasiści – II miejsce, a uczniowie klasy III – IV miejsce. Gratulujemy!

IMG 20180423 103648

galeria: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy.

    Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wzięli udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Gimnazjaliści, jako ubiegłoroczni zwycięzcy, mieli możliwość wystawienia dwóch, trzyosobowych drużyn.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy.

IMG 20180425 WA0000

galeria: Biegi przełajowe Śmigiel

  25 kwietnia w Śmiglu odbyły się Gminne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentowali nas uczniwie szkoły podstawowej i gimnazjum. Dziewczynki z kl. IV i kl. VI zajęły I miejsce. Chłopcy z kl. IV uplasowali się na miejscu II, a gimnazjaliści z kl. II na miejscu I. Zdobyte I miejsca gwarantują nam udział w etapie powiatowym.

Gratulujemy!

IMG 20180421 120903

galeria: Rajd rowerowy

   21 kwietnia br. 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XV Śmigielskiej Wiośnie Turystycznej. Meta miała miejsce w Starym Bojanowie, gdzie przygotowano gry i zabawy rekreacyjne. Za udział w konkursach nagrody rzeczowe otrzymali: Julia Bobowska, Krystian Skrzypczak i Tymoteusz Sochacki.

racot

  17 kwietnia w Biegach Przełajowych w Racocie wzięło udział 26 uczniów.

Wstazka zalobna 

     Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 18 kwietnia 2018 r. zmarł długoletni pracownik naszej szkoły, Pani Maria Matuszczak.

 

Szczere wyrazy współczucia Rodzinie

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Obsługi i Administracji

oraz Uczniowie Zespołu Szkół w Starym Bojanowie

 

 

 

u1 u2 u4  u3

  Rywalizacja w unihokeju na etapie gminnym między drużynami była bardzo zacięta. Grupa chłopców w kategorii klas szkoły podstawowej zajęła II miejsce, a dziewczynki miejsce III. Natomiast w kategorii gimnazjum dziewczyny zajęły miejsce II, chłopcy miejsce III.

Gratulujemy

20180321 104209

galeria: Wiosenny Dzień Zdrowia

    21 marca odbył się Wiosenny Dzień Zdrowia. Uczniowie klas IV-VII i II-III gimnazjum spotkali się ze strażakiem z Powiatowej Straży Pożarnej z Kościana. Przy okazji tego dnia rozwiązywali również krzyżówki, rebusy, zagadki tematyczne, wykonywali plakaty na temat warzyw i owoców. Wśród klas IV-VI najlepsza we wszystkich konkurencjach okazała się kl. VIb, II msc zajęła kl. V, a III - kl. IVa. Wśród starszych klas I msc zajęła kl. IIA, II msc - VII B, a msc III - IIB.

magda1

    Magdalena Lasocka zdobyła I miejsce w powiatowym konkursie „Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”. W tym roku jury oceniało kartki świąteczne. Tym większy sukces Magdy, gdyż jej kartka była jedną z przeszło czterystu prac.

Gratulujemy!